ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

Set Descending Direction

1-10 מתוך 33

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

ההבדלים בין מכשירי הקלטה זעירים עם ובלי חיישן קול

יום שלישי, 7 במרץ 2017 10:42:59 Asia/Jerusalem

במאמר זה נדגיש את ההבדל בין מכשיר הקלטה רגיל למכשיר הקלטה עם חיישן קול

ישנם סוגים שונים ורבים של מכשירי הקלטה. יש מכשירים  קטנים וישנם מכשירים גדולים.

בנוסף, יש מכשיר הקלטה הנראה כמכשיר הקלטה רגיל ויש כאלה הסמויים בתוך אביזרים שונים

כגון דיסק און קי או סוללת גיבוי לטלפונים סלולריים.

לא משנה באיזה מקליט קול מדובר ישנם כאלה המקליטים רצוף שיש כאלה המקליטים באמצעות חיישן קול.

כאשר משתמשים במכשיר הקלטה ללא חיישן קול אז המכשיר מקליט ברציפות את כל מה שהוא שומע בסביבה מה שאומר שגם אם יש שקט רצוף במשך זמן רב הוא עדיין יקליט את השקט הווה אומר שהמקליט יבזבז משאבים יקרים של זיכרון וסוללה ובשחזור החומר יהיה צורך להאזין לחומר מוקלט שאינו רלוונטי.

לעומת זאת, כאשר משתמשים במכשיר הקלטה עם חיישן קול, המקליט יקליט אך ורק כאשר הוא ישמע קול כלשהוא מה שאומר שיחסוך בצורה משמעותית משאבי זיכרון וסוללה.

מכשירי הקלטה עם פונקציית חיישן רחש הם בדרך כלל יקרים יותר מאשר מקליטי שיחות רגילים אך יעילים הרבה יותר.

בדיפנדר – ציוד האזנה מקצועי תוכלו למצוא מגוון רחב של מכשירי הקלטה זעירים עם או בלי חיישן קול ונוכל להמליץ ולייעץ לכם לגבי המקליט שמתאים לצורך הספציפי שלכם.

Posted By Nir Alony

השוואה בין מצלמה נסתרת מדגם FG66 למצלמה נסתרת מדגם FG77

יום רביעי, 18 בינואר 2017 11:04:22 Asia/Jerusalem

 

שני הדגמים הינם מצלמות נסתרות בצורת כפתור. הכוונה במצלמות כפתור היא שהמצלמות נראות כמו כפתורי חולצה רגילים כאשר מאחורי הכפתור מסתתרת עדשת מצלמה זעירה.

מצלמות כפתור משמשות בדרך כלל כמצלמות לבישות המאפשרות לתעד אירועים וסביבה כאשר האדם הנושא אותן יכול להסתובב בחופשיות או לחלופין ניתן להסתיר אותן במקומות שונים.

 

נקודות הדמיון בין שתי מצלמות הכפתור הזעירות:

1)  את שני הדגמים ניתן לחבר ישירות לשקע החשמל

2)  את שני הדגמים ניתן לחבר לסוללת גיבוי חיצונית (זמני פעילות המצלמות יהיו בהתאם להספק הסוללה)

3)  שני הדגמים יכולים להחליף את אחר מכפתורי החולצה.

4)  שני הדגמים תומכים בכרטיסי זיכרון עד 32  ג'יגה-בייט.

5)  שני הדגמים יכולים להקליט גם קול.

 

ההבדלים בין מצלמות הכפתור:

 

1)  המצלמה הנסתרת מדגם ה-FG66 יכולה לאגור עד 14 שעות בשימוש בכרטיס זיכרון של 32 ג'יגה-בייט לעומת זאת המצלמה הסמויה מדגם ה- FG77 יכולה לאגור עד 7 שעות בשימוש באותו כרטיס וזאת בשל הרזולוציה היותר גבוהה של המצלמה.

2)  דגם ה-FG77 מצויד בנורות אינפרה המסוגלות לצלם בחושך מוחלט למרחקים של מספר מטרים לעומת זאת דגם ה-FG66 אינו יכול לצלם בחושך.

3)  בדגם ה-FG77 ניתן להפעיל את פונקציית חיישן התנועה המאפשר למצלמה לצלם רק בזמן שיש פעילות מול העדשה לעומת זאת ב-FG66 הצילום הוא רציף ללא קשר לתנועה. פונקציית חיישן התנועה מאפשרת למצלמה לחסוך מקום על כרטיס הזיכרון וגם מאפשר צילום של חומר רלוונטי בלבד.

  

חברת דיפנדר המתמחה בציוד ריגול מקצועי מספקת פתרונות מקצועיים לכל הקשור במצלמות נסתרות וציוד בילוש אחר.

 

Posted By Nir Alony

מכשיר מעקב לרכב

יום חמישי, 5 בינואר 2017 11:27:30 Asia/Jerusalem

 

מכשירי מעקב לרכב הם מכשירים שתפקידם לספק מיקום גיאוגרפי על הימצאותו של הרכב בכל נקודת זמן שנדרש. את המיקום הם מקבלים באמצעות לוויינים ומעבירים אותו בדרך כלל באמצעות מסרונים סלולריים.

ישנם סוגים שונים של מכשירי איתור לרכב. יש מכשירי מעקב קטנים אשר ניתן בקלות להחביא אותם במגוון מיקומים בתוך הרכב אך גודלם הקטן בדרך כלל דורש טעינה תדירה יותר, של מספר ימים משתנה, וזאת בגלל הסוללה היחסית קטנה שמותקנת בהם. לעומתם ישנם מכשירי מעקב לרכב גדולים יחסית אשר הסוללה שלהם יכולה להספיק גם עד שנה ויותר אך מן הסתם הם גדולים יותר כי הם מכילים סוללה משמעותית גדולה יותר.

התקנת מכשיר איתור קטן עם סוללה קטנה אינה תמיד מגבלה אם מתאפשר לחבר את מכשיר המעקב ישירות למתח הרכב. ניתן לרכוש בנפרד כבל ממיר מתח לרכב הממיר מ-12 וולט ל-5 וולט ומאפשר גם למכשירים קטנים לעבוד ללא מגבלת סוללה או זמן. התקנת כבל ממיר מתח היא פעולה פשוטה, מהירה וזולה שנכון לבצע אותה בעזרת חשמלאי רכב.

מכשירי המעקב הגדולים יותר בדרך כלל מצוידים גם במגנט חזק המאפשר להצמיד אותם גם במקומות שונים מחוץ לרכב. המגנט החזק מאפשר להם להחזיק מעמד למרות הוויברציות הלא מבוטלות של רכבים למרות שההמלצה היא לאבטח אותם באמצעות אזיקון אם הדבר מתאפשר.

יש מכשירי איתור אשר מנוהלים באמצעות מסרונים ויש מכשירי איתור שניתן לנהל אותם גם באמצעות אפליקציה ייעודית. ניהול באמצעות מסרונים מאפשר לקבל מיקומים מידיים וניהול באמצעות אפליקציה מאפשר לקבל מעבר למיקום מידי גם היסטוריה של המיקומים וזה באמצעות כך שהמכשיר משדר לאפליקציה את המיקום שלו כל כמה שניות (בהתאם לדגם המכשיר).

חשוב לציין שתפעול מכשירי מעקב באמצעות אפליקציות זה עניין נוח במיוחד אך יש לשים לב שבהפעלת אפליקציה מכשיר האיתור שולח כל מספר שניות (משתנה בהתאם למכשיר) את מיקומו מה שאומר שבמהלך יום שלם הוא שולח מאות פעמים את מיקומו. שליחה אינטנסיבית זו של מיקומים מתישה את הסוללה ומצמצמת משמעותית את זמני עבודתו של המכשיר. לעומת זאת, כאשר מקבלים מיקומים באמצעות מסרונים, לאחר מסירת המיקום, המכשיר נכנס למצב שינה החוסך משמעותית סוללה והוא מתעורר רק כאשר מבקשים מיקום נוסף.

אנחנו בדיפנדר משווקים סוגים רבים של מכשירי מעקב ואיתור לרכב. מעבר למכירת המכשירים נשמח לייעץ לכם לגבי מכשיר המעקב הנכון ביותר למטרות שלכם.

Posted By Nir Alony

לפני שנפרט את ההבדל בין הסוגים השונים של המצלמות נסביר את המושג עצמו.

חיישן תנועה הוא רכיב פנימי במצלמות נסתרות או מצלמות אבטחה המאפשר לצלם אירועים שונים

רק כאשר מזוהה פעילות מול העדשה. מה שאומר שכאשר לא יתרחש כל אירוע המצלמה לא תצלם

ותכנס לסוג של מצב שינה. מצלמות נסתרות עם חיישן תנועה הן פתרון מצוין לצילום חומר רלוונטי

וחוסכת זמן יקר על-ידי כך שבצפייה מאוחרת בחומר המוקלט אין צורך לבזבז זמן מיותר בצפייה

באירועים "מתים". לחיישן התנועה יש גם תועלת לא מבוטלת בחיסכון במשאבי המצלמה. לדוגמא:

מצלמות נסתרות בדרך – כלל שומרות את החומר המוקלט על גבי כרטיסי זיכרון המוגבלים בנפחם.

נכון להיום רוב המצלמות הסמויות תומכות במקסימום זיכרון של 32 ג'יגה – בייט, אומנם יש כאלה

המנצלות באמצעות דחיסה איכותית יותר מקום על כרטיס הזיכרון אך בכל מקרה תקרת הנפח היא

מוגבלת במיוחד כאשר יש צורך להפעיל מצלמות זעירות למשך זמן ממושך כמו מספר ימים.

חיסכון משאבים נוסף המתקבל באמצעות שימוש בחיישני תנועה במצלמות נסתרות הוא חיסכון

במשאבי הסוללה. ישנן מצלמות העושות שימוש בחיישן תנועה היכולות להיכנס למצב של שינה

עמוקה כאשר החיישן לא פעיל ובכך לחסוך עד 90% ממשאבי הסוללה. אילו מצלמות יעילות ביותר.

לדוגמא: מצלמה נסתרת בסלע שמיוצר במעבדה של דיפנדר, כאשר מפעילים את חיישן התנועה היא

מסוגלת להיות בהמתנה של יותר משישה חודשים ובצילום רצוף היא יכולה לצלם מספר ימים בלבד.

יש לציין שברוב המצלמות הנסתרות הפעלת חיישן התנועה אינה מפחיתה בצורה משמעותית את

צריכת הסוללה. מצלמה בה ניתן להגיע לחיסכון סוללה של עד 30% בהפעלת חיישן התנועה נחשבת

למצלמה יעילה.

Posted By Nir Alony

מצלמות נחש

יום ראשון, 15 במאי 2016 11:15:31 Asia/Jerusalem

מצלמות נחש נקראות בשמן מהסיבה שהכבל שלהן הוא גמיש ומתפתל ממש כמו תנועה של נחש.

בדרך כלל עושים שימוש במצלמות נחש על-מנת לצפות במקומות נסתרים שאין אפשרות גישה קלה אליהם כמו למשל מאחורי חפצים כבדים שלא ניתן להזיז כמו מקרר או צפייה בנקודות שכלל אין אפשרות להגיע אליהם כמו צנרת חבויה או תעלות עם גישה בעייתית.

ישנם סוגים שונים של מצלמות נחש. יש מצלמת נחש בחיבור למחשב המאפשרת צפייה בשידור שלה על מסך המחשב וכן יש מצלמת נחש בחיבור לטלפון הנייד המאפשרת צפייה בשידור המצלמה על גבי הטלפון הסלולרי. לא משנה באיזה חיבור מדובר עניין נוסף המבדיל בין המצלמות הוא אורך הכבל שלהן. ניתן היום להשיג מצלמות נחש עם כבל באורך 1 מטר עד 10 מטר.

אלמנט נוסף המבדיל בין מצלמות נחש שונות הוא גודל העדשה וכן הרזולוציה שלה. ככל שהעדשה גדולה יותר ובעלת רזולוציה גבוהה יותר כך יתאפשר לנו לראות פרטים קטנים יותר בדיוק רב יותר. נכון שעדשה גדולה יותר תאפשר לנו לראות פרטים בצורה טובה יותר אך לפעמים עדשה גדולה תמנע מאתנו את האפשרות להשחיל את המצלמה במקומות צרים ולא נגישים.

הבדל אחרון שחשוב לציין הוא אפשרות הראייה במקומות חשוכים. מצלמות נחש ללא לדים אינן מאפשרות לראות כלל בתנאי תאורה נמוכים לעומתן מצלמות נחש עם לדים אכן מאפשרות לראות בתנאי חשיכה מוחלטים ואיכות ההארה היא בהתאם לאיכות הלדים של המצלמה.

Posted By Nir Alony

מצלמות נסתרות בצפון .

יום שלישי, 19 בינואר 2016 12:50:11 Asia/Jerusalem

מצלמות נסתרות בצפון

מבחינה גאוגרפית רוב חנויות הריגול בישראל מרוכזות באזור המרכז בסביבת תל-אביב רבתי. חנויות אלה משרתות צורך גדול מאוד של ריכוז אוכלוסיה במרכז הארץ. מצד שני גם לתושבי הצפון יש צורך ברכישת מצלמות נסתרות באזור המגורים שלהם. כאשר מחפשים חנות למצלמות נסתרות בצפון נתקלים בתופעה שמספר החנויות הוא קטן ביותר וגם היצע המצלמות הוא דל ביותר. לכן אם אתה תושב הצפון ויש לך צורך לרכוש מצלמות זעירות למעקבים רצוי להגיע לחנות הבילוש שלנו באיזור המרכז ולהנות ממגוון רחב של מצלמות סמויות במחירים לכל כיס.

Posted By Nir Alony

מצלמות כפתור זעירות

יום שני, 29 ביוני 2015 12:15:53 Asia/Jerusalem

כאשר מדברים על מצלמות כפתור מתכוונים לשני סוגים של מצלמות נסתרות קטנות. בכוונה הראשונה מדובר על מצלמה זעירה בצורת כפתור שניתן להסליק אותה על גבי החולצה והיא נראית כמו כפתור פיזי. בכוונה השנייה מדובר במצלמה נסתרת קטנה בגודל של כפתור.

ישנם סוגים שונים של מצלמות כפתור מהסוג הראשון. ישנן מצלמות כפתור קטנות במיוחד כאשר כרטיס הזיכרון נכנס לתוך המצלמה עצמה ומקליט את החומר המצולם. יש גם מצלמת כפתור המתחברת למכשיר הקלטה הכולל צג ומאפשרת לראות את החומר המצולם במידי. כמו כן ישנם גם מצלמות כפתור זעירות המאפשרות שידור אלחוטי בזמן אמת אבל בדרך-כלל הגודל הפיזי של מכשיר ההקלטה שהן משתמשות בו גדול יחסית וכמו כן הן דורשות אינטרנט בסביבת ההפעלה שלהן או תקשורת סלולרית.

ישנם סוגים שונים ורבים של מצלמות כפתור מהסוג השני וזאת מהסיבה שיש כאלה הקוראים לכל מצלמה קטנה  - מצלמת כפתור. הכוונה היא למצלמה קטנה בגודל של כפתור שניתן להחביא במגוון רחב של מקומות כולל אפשרות לשאת אותה על הגוף או על הבגדים.

Posted By Nir Alony

אינטרקום מצלמה לתינוק – מהדור הישן לדור החדש

יום שני, 25 במאי 2015 14:59:00 Asia/Jerusalem

עד לפני שנים לא רבות כאשר היו מדברים על אינטרקום אלחוטי לתינוק הכוונה הייתה לאינטרקום המשדר בצורה אלחוטית שמע מחדר לחדר. כאשר היינו שומעים בכי או כל רעש אחר מכיוון התינוק היינו יודעים שיש צורך בעזרתנו.

השלב הבא בהתפתחות משדרי האינטרקום לתינוק היה אינטרקום מצלמה או יש כאלה הקוראים לו אינטרקום וידאו. באמצעות אינטרקום מצלמה ניתן בנוסף לשמיעה של המתרחש גם לראות תמונה בזמן אמת של התינוק. בדור זה של האינטרקום, בחלק מהדגמים, גם ניתן לנהל שיחה דו-כיוונית עם התינוק וכך לחסוך מעצמנו לגשת בצורה תדירה ולהימנע מהתראות שווא כי הרי הוא לא תמיד צריך את עזרתנו ולפעמים הוא סתם אוהב לקשקש עם עצמו. אינטרקום מצלמה אלחוטי מהדור הזה עושה שימוש בטכנולוגיה 2.4GHZ  אלחוטית שהיא ברוב הזמן יעילה אך בחלק מהמקומות התשדורת האלחוטית יכולה להיות מופרעת על-ידי מכשירים אלחוטיים אחרים הנמצאים בסביבתנו הטבעית כמו טלפונים אלחוטיים ומכשירים אלחוטיים אחרים.

בשנים האחרונות, עם השימוש הגובר בטלפונים ניידים וכמו-כן בתשדורת WIFI מרבית סוגי האינטרקום מצלמה לתינוק אימצו טכנולוגיה חדשה זו. לא רק שהיא מאפשרת לצפות באמצעות הנייד שנמצא תמיד אתנו וחוסכת את הצורך להסתובב עם המקלט האלחוטי אלא בנוסף איכות השידור בין המשדר שנמצא בסביבת התינוק לבין הטלפן הנייד היא מצוינת וכמעט נקייה לגמרי מהפרעות.

Posted By Nir Alony

ההבדל בין מכשיר האזנה עם ובלי חיישן רחש

יום שישי, 15 במאי 2015 11:33:30 Asia/Jerusalem

בפוסט זה נסביר את ההבדלים בין מכשיר האזנה סלולרי רגיל ללא חיישן רחש לבין מכשיר האזנה סלולרי הכולל חיישן רחש.

Read More
Posted By Nir Alony

ציוד מעקב וריגול לבית

יום שני, 23 בפברואר 2015 21:03:06 Asia/Jerusalem

בחיים, אין מה לעשות, לא תמיד אפשר לסמוך על כולם. עד כמה שהיינו רוצים להאמין שכל אדם הוא טוב מיסודו, לעתים יש אנשים שפשוט אי אפשר לסמוך עליהם. זה יכול להיות בגלל שהם חסרי אחריות וזה יכול להיות בגלל שהם רוצים להרע, אבל כך או כך, יש אנשים שפשוט עלולים לפגוע בנו.

מצד שני, אנחנו לא יכולים להסתובב בצורה חשדנית בעולם ולא לסמוך על אף אחד. בדרך זו לא נצליח ליצור קשרים חברתיים, לא נצליח לתפקד בצורה יעילה בחברה. אז מה עושים? איך פותרים את המתח הזה בין הקושי לסמוך ולהפקיד דברים חשובים לנו בידי אנשים אחרים לבין הצורך לשחרר ולתת לאנשים אחרים הזדמנות? הפתרון פשוט יותר משאתם חושבים – ציוד ריגול לבית.

מהו ציוד ריגול לבית

ציוד ריגול לבית הוא מושג מסתורי ומיוחד, הגורם לאנשים לחשוב על סרטים הוליוודים ובהם מרגלים חלקלקים המשתמשים בציוד מתוחכם כמו עטים מצלמים, מיקרופונים נסתרים ועוד. אמנם מדובר בסרטים דמיוניים אך הדברים לא רחוקים מהמציאו. ציוד ריגול לבית נועד לאפשר לכם לאסוף מידע בתוך הבית בלי ידיעת האדם שאחריו אתם מרגלים. זה ידוע שאנשים מתנהגים אחרת כשהם חושבים שהם לבד ולכן, בעזרת ציוד ריגול תוכלו לתפוס על חם אנשים בבית שאתם חושבים שמתנהגים בצורה פסולה.

ציוד ריגול לבית – דוגמאות

שנים האחרונות שומעים מדי כמה חודשים על מקרה מזעזע בו אדם שנשכר לטפל במישהו היקר לנו מתעלל בו. זה יכול להיות מטפל שמרביץ או גונב כסף מאדם זקן שהוא מופקד על הטיפול בו וזה יכול להיות מטפלת של תינוק ש נותנת לו לבכות ללא הרף ומתייחסת אליו בצורה קשה. אם אתם חושדים שזה מה שקורה אצלכם בבית, מה תוכלו לעשות כדי להוכיח את זה? בשביל זה יש ציוד ריגול לבית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרכוש מצלמה סמויה אשר מצלמת את החדרים השונים במשך עשרים וארבע שעות ומשדרת את המידע למערכת שמאפשרת לכם לצפות בה מרחוק, וגם מקליטה את המתרחש. כך תוכלו לדעת אם נעשים דברים פסולים בבית שלכם ובמידת הצורך לפנות למשטרה.

Posted By Nir Alony
Set Descending Direction

1-10 מתוך 33

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4