סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מכשירי איתור ומעקב

הם יגידו לכם בדיוק רב ובכל נקודת זמן שתרצו איפה נמצאים הדברים שהכי חשובים לכם ! בדיפנדר - ציוד מעקב תמצאו מכשירי מעקב ואיתור שניתן להצמיד לרכבים,ילדים,קשישים ובכלל כמעט לכל אחד או אביזר שאנחנו מעוניינים לדעת היכן הוא נמצא.

טבלה רשימה

Set Descending Direction

38 פריט(ים)

טבלה רשימה

Set Descending Direction

38 פריט(ים)

מכשירי מעקב

האמת?

הסיבה שבגללה אתם מחפשים מכשירי מעקב, כלל אינה משנה... יתכן שהגעתם לכאן כי אתם מחפשים דרך לוודא כי הילד או הילדה הקטנים שלכם בטוחים ומוגנים, רוצים לדעת כי סבתא (שלאחרונה היא מעט "מבולבלת" ולא תמיד זוכרת את הדרך בחזרה הביתה) שבה הביתה בשלום, חייבים לדעת תמיד היכן הכלב שלכם נמצא (זוכרים את הגדר בחצר שהוא תמיד חופר מתחתיה ומצליח להימלט?) או שאתם רוצים להיות בטוחים כי האופניים שהשענתם (וקשרתם, כמובן!) על קיר המשרד שלכם, אכן יישארו בבעלותכם, ולא, לפתע יצמיחו לעצמם רגליים משלהם וייעלמו... כך או אחרת, כולנו זקוקים לידיעה שהאנשים שאנחנו אוהבים, בעלי החיים שלנו והחפצים שלנו הינם ברי איתור מיידי - זה אנושי, זה טבעי, ובאמצעות מכשירי המעקב והאיתור האיכותיים שדיפנדר משווקת - זה גם ישים!

יתרונות מכשירי מעקב לרכב

מכשירי מעקב לרכב הם סקציה מיוחדת בתחום מכשירי איתור ומעקב. הם מאפשרים איתור הרכב שלכם בכל מקום. נכון שהסיבה הראשונה העולה לראש כשמדברים על מכשירי מעקב לרכב היא דווקא בני זוג שאינם נאמנים (או, לפחות אנחנו חושדים שהם אינם כאלה), אבל, למעשה, בפועל, לרכישה מסוג זה ישנן סיבות רבות הרבה יותר, אשר רובן ככולן נובעות מיתרונותיהם של המכשירים הללו מול מכשירי איתור ומעקב אחרים - ניתן להתקין אותם בהתקנה זמנית (מה שמאפשר להסיר אותם כשהנסיבות דורשות זאת) הם פועלים על סוללות ואינם נזקקים למתח ממקור חיצוני ולכן, גם התקנתם היא מהירה ופשוטה, גם למי שאינו עוסק בכך באופן מקצועי. גם הדיסקרטיות שבהתקנה העצמית הופכת אותם למוצלחים ביותר עבור אנשים שחשוב להם לשמור את העניין בסוד.

מכשירי מעקב לרכב - לא מה שחשבתם!

כפי שציינו קודם, הסיבות להתקנת מכשירים כאלה יכולות להיות רבות - בין אם המדובר במעסיק שחייב לדעת בכל שעה משעות היממה היכן נמצא כ אחד מהרכבים ששייכים לצי הרכב של הארגון, אנשים שכחנים באופן מיוחד שנדרשים לדלות מזיכרונם בכל פעם מחדש היכן החנו את רכבם, או בעלים של רכב יחדש, נוצץ ו"גניב" במיוחד - כל אחד מהם ייהנה מיתרונותיהם הרבים של מכשירי המעקב לרכב שמציעה להם דיפנדר. ברור שהסוגים הרבים, כמו גם המטרות השונות של המכשירים הרבים, עלולים לבלבל את מי שאינו מתמצא בתחום! וכאן, אנחנו מגיעים לשאלה שהיא, אולי, השאלה הגדולה ביותר -

כיצד תבחרו את מכשיר המעקב הנכון למטרתכם?

ראשית, תצטרכו לאפיין כהלכה את הצורך, זאת, מאחר ומכשיר מעקב המיועד לחיית המחמד שלכם, באופן הגיוני לגמרי, שונה בתכלית השינוי ממכשיר מעקב לרכב. ברור שבצד הצורך (מטרת מכשיר המעקב) תצטרכו להתחשב גם בנסיבות ובמגבלות שונות, כמו מידת הנראות של המכשיר ונתונים נוספים. כעת, כשכל הנתונים הללו מצויים בידיכם, אתם מוזמנים להרים טלפון אלינו, לדיפנדר, ואחד מאנשי המקצוע המנוסים שלנו יסייע לכם למצוא את מכשיר האיתור / מעקב המתאים ביותר למטרתכם.

דבר נוסף שחשוב להבהיר הוא כי בעיקר בבחירת מכשור מסוג זה, חשובה מאד בחינת הרקע של המכשיר. כלומר, לא רק נתוניו והתאמתו למטרתכם, אלא גם מי ה"אמא" וה"אבא" שלו - החברה המייצרת והחברה המשווקת. גם כאן, אנחנו יכולים להבטיח לכם, כי בזכות שנות הניסיון של דיפנדר בתחום, אנחנו מקפידים לשווק ולייבא אך ורק ציוד איכותי, עמיד וכזה ההולם את המטרות השונות שלמן נרכשים מכשירי המעקב והאיתור!