סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מכשיר מעקב ואיתור לרכב בחיבור ישיר - XD707

תמונות נוספות

מכשיר מעקב ואיתור לרכב בחיבור ישיר - XD707
990.00 ₪

זמינות: במלאי

מכשיר מעקב לרכבים המתחבר ישירות לשקע הדיאגנוסטיקה של הרכב ומקבל חשמל ישירות ללא צורך בהטענה.

לפרטים נוספים ה הקליקו על תיאור המוצר
תיאור

פרטים

מכשיר מעקב מדגם -XD707 מאפשר לעקוב אחר מיקומו של הרכב בזמן אמת באמצעות האינטרנט. לאחר שמחברים את המכשיר לשקע הדיאגנוסטיקה של הרכב ניתן לנטר את מיקומו של הרכב בכל נקודת זמן באמצעות הטלפון הנייד או הטאבלט.

זהו פתרון מצוין למעסיקים להשגיח אחר צי הרכב שבחברה, להורים מודאגים שמעוניינים לדעת שילדיהם הצעירים נוהגים בתבונה ולכל מי שמעוניין להבין מה קורה ברכב שלו כאשר הוא לא בסביבה. מכשיר האיתור הלוויני מאפשר לנטר בזמן אמת את כל המתרחש מאחורי ההגה. תוכלו לראות בכל נקודת זמן היכן הרכב היה ולהיכן הוא נוסע באותו הרגע. תוכלו לדעת כמה זמן הרכב חנה במקומות מסוימים ואפילו תוכלו לדעת באיזו מהירות הוא נוסע –אפילו תקבלו התרעה בזמן אמת במקרה והרכב עובר את המהירות המותרת.

מערכת העיקוב נותנת שקט נפשי בידיעה היכן נמצאים הילדים או העובדים שלך בכל נקודת זמן. זה לוקח רק דקות מעטות על מנת להתקין את מכשיר המעקב ברכב. כל שנדרש הוא לחבר את המכשיר לשקע הדיאגנוסטיקה של הרכב ואתם מוכנים למעקב. רוב שקעי הדיאגנוסטיקה ברכבים נמצאים מתחת להגה או בסמוך לדוושות כך שהסיכוי להבחין בקיום המכשיר הוא קטן ביותר. המכשיר יתחיל לפעול אוטומטית בעת התנעת הרכב מפני שהוא מקבל זרם חשמלי ישירות מהשקע לכן אין צורך למצוא לו מקור מתח חלופי ולא תהיה לנו מגבלת פעילות כי הוא תמיד מוזן בחשמל ישירות מהרכב.

ברגע שהתקנו את מכשיר המעקב ניתן להוריד את אפליקציית המעקב ישירות מחנות האפליקציות של גוגל או אפל לטלפון הנייד או לטאבלט וכל זאת בחינם ללא עלות חודשית או שנתית. האפליקציה שמנהלת את המעקב מוגנת בשם משתמש וסיסמה כך שאיש מלבדכם לא יוכל להיכנס לאפליקציה. מעבר ליכולות המעקב המרשימות של המכשיר ניתן להגדיר אותו כך שישלח לנו הודעה ברגע שהרכב בו המכשיר ממוקם יעזוב מיקום גיאוגרפי שהגדרנו מראש. באמצעות האפליקציה נוכל להגדיר תחום אזורי מסוים והמכשיר ידאג לעדכן אותנו בזמן אמת כאשר הרכב יצא אזור זה וזאת באמצעות הודעה שישלח לטלפון הנייד. פונקציה חשובה זו מאפשרת להגדיר מראש מסלולים לעובדים או לבעלי רשיון נהיגה צעירים ולדעת מרחוק אם הם נוהגים בהתאם.

מעבר ליכולת לדעת בכל נקודת זמן באמצעות האפליקציה היכן הרכב ממוקם ניתן גם לקבל היסטוריית מסלולים שהרכב עבר במהלך הנסיעה. גם אם לא היה לכם זמן במהלך היום לבדוק את מיקומי הרכב אתם יכולים לשבת בערב בנוחות ולצפות במרוכז בכל המסלולים שעבר הרכב במשך היום וגם אם יש צורך ניתן לצפות במסלולים שח ימים קודמים – בדרך כלל המכשיר שומר היסטוריה של עד שלושה חודשים אחורה.

ציוד המעקב מסוג XD707 מסופק ללקוח עם כל הנדרש על מנת לאתר את הרכב בצורה מקצועית. עם מעקב בזמן אמת הכולל מיקומים מדויקים והתרעה של התחלת נסיעה תוכלו להסיר דאגה מליבכם בכל הקשור למעקב אחר הרכב שלכם. תכונות עיקריות: מצוין למעקב אחר רכבים – התקנה מהירה ללא מגבלת סוללה מעקב אחר הרכב בזמן אמת שליטה מלאה מרחוק באמצעות טלפון נייד או טאבלט קבלת התרעות בזמן אמת על התחלת נסיעה או עזיבת תחום מוגדר הפקת דוחות על מיקומים ומסלולים שהרכב עבר

מסופק בערכה:

מכשיר מעקב לרכב

XD707

הוראות הפעלה בעברית

אחריות:

שנה אחריות על ידי דיפנדר

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.