סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מצלמות נסתרות

היתרון העיקרי של מצלמה זעירה הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ואו לשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. מצלמות נסתרות ניתן לחבר למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR. מצלמות ריגול נסתרות מספקות פתרון נפלא לפיקוח על המטפלת, העובדים ועוד. כאן תמצא/י מצלמות נסתרות ופתרונות מגוונים להסלקה כמו: מצלמה נסתרת בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי נפח או בגלאי עשן, DVR נסתר ועוד. בקטלוג ציוד בילוש של החנות תמצא/י את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר לדרישותיך ולתקציבך.

סוגים עיקריים של מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת קטנה
 • מצלמה נסתרת זעירה
 • מצלמה נסתרת אלחוטית 
 • מצלמות זעירות 
 • מצלמה סמויה 
 • מצלמה נסתרת לבית 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 190

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמה נסתרת זעירה סמויה במטען קיר לטלפונים ניידים - WVR303
  440.00 ₪

  כאשר מתעורר הצורך להתקין מצלמה נסתרת מיד עולה השאלה היכן ניתן להציב אותה כך שלא ניתן יהיה להבחין בקיומה. כאשר מדובר במקום שישנם בו ארונות,מדפים או חפצים שונים בסביבת החדר או המשרד אז קל יותר להציב מצלמות נסתרות ולהחביאן . לעומת זאת קיימים חדרים או משרדים עם ריהוט מינימליסטי שאינם מאפשרים הסלקה של מצלמות סמויות. על-מנת לתת פיתרון לסוגיה זו ניתן להשתמש במצלמה זעירה הנסתרת בתוך מטען קיר לטלפונים סלולרים כפי שניתן לראות בדגם WVR303.כל שצריך לעשות הוא לחבר את המטען לקיר והמצלמה תתחיל לצלם אוטומטית. מעבר להיותה פיתרון פשוט וקל להצבת מצלמה סמויה היא גם כן משתלבת בצורה טבעית בשטח כמטען לטלפונים ניידים הנראה טבעי בכל סביבה היום.

   מצלמה נסתרת בתקע חשמלי עם מתאם USB - מעבר ליכולת הצילום ניתן גם להטעין כל טלפון סלולרי באמצעות חיבור כבל USB

  ניתן לחבר לשקע החשמל ולהקליט ללא מגבלת זמן

   מקליט על החומר הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון - הקלטה מחזורית

   זכרון פנימי 32GB

   חיישן תנועה

  פורמט וידאו AVI

   קידוד וידאו M - JPEG

  קצב פריימים לשנייה 30 FPS

   

   

   

   

   

  פרטים נוספים..
 2. מצלמה נסתרת WIFI עם עדשה רחבה וראיית לילה RG607
  690.00 ₪
  מצלמה זעירה עם שידור בזמן אמת לטלפון הנייד הכוללת עדשה רחבה וראיית לילה ויכולה לפעול באמצעות סוללה פנימית נטענת עד 12 שעות ללא חשמל חיצוני למצלמה חיישן תנועה רגיש במיוחד המתריע בזמן אמת וישירות לנייד במקרה של תנועה מול העדשה למרות יכולות הצילום המרשימות מדובר במצלמה קטנה שקל להסתיר - 3.3 ס"מ*6.3 ס"מ למצלמה ראיית לילה סמויה שלא ניתן להבחין בנורות האינפרה גם בחושך מוחלט המצלמה יכולה לפעול באמצעות הסוללה או על ידי חיבור לשקע החשמל המצלמה משדרת אונליין כולל שידור קול ניתן להקליט את שידור המצלמה באמצעות האפליקציה או באמצעות כרטיס זיכרון המצלמה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB כרטיס זיכרון 32GB = 10 ימי הקלטה רצופים איכות צילום מעולה FULL HD פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת זעירה עם מגנט MC550
  290.00 ₪

  מצלמה זעירה עם מגנט שניתן להצמיד לאביזרים שונים המצלמת סרטוני וידאו כולל קול

  ניתן להצמיד את המצלמה למגוון אביזרים כגון: כובע,תיק,נעל ועוד

  המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון

  סוללה פנימית נטענת מאפשרת צילום של עד שעה

  תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB

  איכות צילום HD

  פרטים נוספים..
 4. מצלמה נסתרת זעירה עם שידור ישיר לטלפון הנייד RD600
  490.00 ₪
  מצלמה קטנה בגודל של 4 ס"מ עם שידור לטלפון הנייד ויכולת הקלטה על גבי כרטיס זיכרון המצלמה מקליטה סרטוני וידאו כולל קול ויכולה גם לשדר לטלפון הנייד המצלמה מסופקת עם אפליקציה לצפייה מרחוק תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 5. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  390.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 6. מצלמה זעירה עם זווית צילום רחבה W400
  390.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם זווית צילום רחבה במיוחד רוצים פרטים נוספים? הקליקו למטה על תיאור המוצר פרטים נוספים..
 7. מצלמה זעירה עם סוללה המספיקה עד 24 שעות SK300
  550.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם מגנט וסוללה פנימית נטענת שיכולה לאפשר למצלמה להקליט בסתר סרטוני ויראו כולל קול רוצים לקבל עוד פרטים? הקליקו למטה פרטים נוספים..
 8. מצלמה זעירה עם סוללה נטענת לעשר שעות MG690
  490.00 ₪
  מצלמה נסתרת באורך 6 ס"מ הפועלת באמצעות סוללה פנימית נטענת המספיקה לעד 19 שעות צילום בטעינה יחידה רוצים פרטים נוספים? הקליקו על תיאור המוצר למטה פרטים נוספים..
 9. מצלמה נסתרת דקה עם ראיית לילה וסוללה לחמש שעות HR700
  350.00 ₪
  מצלמה זעירה עם גוף דק המאפשר להסתיר אותה בקלות במגוון מקומות. כל שנדרש לעשות על מנת לצלם בסתר הוא להטעין את המצלמה מספר שעות והיא תוכל לצלם באיכות גבוהה כולל הקלטת קול עד חמש שעות בטעינה יחידה. גם במקרה שנדרש לצלם בתנאי תאורה נמוכים המצלמה תוכל לבצע את המשימה שלה באמצעות לדים מסוג אינפרה שחור הנמצאים מצידי העדשה. את סרטוני הוידאו המצלמה שומרת על גבי כרטיס זיכרון שיש להתקין בצידה של המצלמה וניתן לצפות בחומר המוקלט על ידי חיבור המצלמה למחשב בעזרת הכבל המצורף בערכה. אז מה עוד חשוב לדעת? איכות צילום גבוהה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB זווית צילום של 70 מעלות רזולוציית צילום 1920*1080 סוללה פנימית נטענת 800mah צילום וידאו עד 5 שעות הקלטת אודיו עד 15 שעות מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה עם ראיית לילה מתאם לכרטיסי זיכרון כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 10. מצלמה זעירה עם ראיית לילה וחיישן תנועה ZR700
  490.00 ₪
  מצלמה נסתרת זעירה בגודל של פחות מ - 3 ס"מ הכוללת ראיית לילה וחיישן תנועה המקליטה סרטונים כולל סאונד על-גבי כרטיס זיכרון למצלמה נורות אינפרה שחורות שאינן מסגירות את הימצאות המצלמה ויכולות להאיר סביבה חשוכה לגמרי ניתן לחבר את המצלמה ישירות לשקע החשמל באמצעות הכבל המצורף או לסוללת גיבוי עם כניסת USB למצלמה שני מצבי צילום, צילום רציף וצילום על-פי חיישן תנועה למצלמה רזולוציה גבוהה וזווית צילום רחבה של 120 מעלות המצלמה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 190

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

סרטוני הדרכה של מצלמות נסתרות


מצלמה נסתרת עם חיישן תנועה

מצלמה נסתרת אלחוטית זעירה במטען לטלפון נייד