"
סניף מרכז - ראשי : רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 15:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 שירות לקוחות גם בווטסאפ 054-2661080 -הודעות בלבד [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 035537771 והנייד 0542661080 (להודעות ווטסאפ בלבד)

מצלמות נסתרות

היתרון העיקרי של מצלמה זעירה הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ואו לשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. מצלמות נסתרות ניתן לחבר למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR. מצלמות ריגול נסתרות מספקות פתרון נפלא לפיקוח על ילדים קטנים מרחוק ועוד. כאן תמצא/י מצלמות נסתרות ופתרונות מגוונים להסלקה כמו: מצלמה נסתרת בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי נפח או בגלאי עשן, DVR נסתר ועוד. בקטלוג ציוד בילוש של החנות תמצא/י את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר לדרישותיך ולתקציבך.

סוגים עיקריים של מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת קטנה
 • מצלמה נסתרת זעירה
 • מצלמה נסתרת אלחוטית 
 • מצלמות זעירות 
 • מצלמה סמויה 
 • מצלמה נסתרת לבית 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 209

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמה נסתרת זעירה עם סוללה חזקה RD660
  490.00 ₪
  מצלמה קטנה בגודל של 2.9 ס"מ עם ראיית לילה ויכולת הקלטה על גבי כרטיס זיכרון המצלמה מקליטה סרטוני וידאו כולל קול באיכות גבוהה המצלמה כוללת סוללה פנימית נטענת היכולה להפעיל את המצלמה עד 4 שעות בטעינה יחידה - בהפעלה אוטומטית של ראיית הלילה הזמנים יכולים להתקצר ניתן להפעיל ללא מגבלה בחיבור המצלמה ישירות לשקע החשמל כמו כן ניתן לחבר את המצלמה לסוללה חיצונית ניידת אם אין מקור מתח בסביבה ניתן להגדיר את המצלמה לצילום רצוף או צילום על פי תנועה כולל ראיית לילה סמויה (לא ניתן לראות את הלדים) למצלמה מתקן מגנט בחלק האחורי להצמדה קלה זווית צילום רחבה מסופקת עם כרטיס זיכרון 64GB פרטים נוספים..
 2. מפצל USB משולב מצלמה נסתרת עם שידור בזמן אמת SP9000
  1,160.00 ₪
  מצלמה זעירה נסתרת במפצל USB עם שידור אונליין לטלפון הנייד ניתן להוסיף כרטיס זיכרון שיקליט גם כאשר לא צופים באמצעות הנייד כולל חיישן תנועה שמתריע בזמן אמת כאשר מישהו מסתובב בסביבת המצלמה המצלמה משדרת וידאו כולל סאונד איכות צילום FULL HD מפצל אמתי עם שקעים פעילים המצלמה מסופקת עם אפליקציה פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת אונליין במטען קיר כפול לצפייה בזמן אמת UVR779
  990.00 ₪

  מצלמה זעירה מוסלקת במטען USB  צפייה בזמן אמת באמצעות הטלפון הנייד מכל מקום בעולם ובזמן אמת

  כולל כרטיס זיכרון פנימי בנפח 32 ג'יגה המאפשר להקליט סרטוני וידאו וכולל סאונד למשך יומיים

  ניתן לצפות בקבצים המוקלטים ישירות מהאפליקציה ללא צורך להוציא את כרטיס הזיכרון

  כולל חיישן תנועה השולח הודעה בזמן אמת לטלפון הנייד כאשר מישהו עובר מול המצלמה

  המצלמה מקבלת חשמל באמצעות שקע החשמל כך שאין צורך לדאוג לאספקת חשמל חיצונית

  התקנה פשוטה ומהירה - רק לחבר לחשמל ולראוטר שבמקום וניתן לצפות מכל מקום בעולם

  המטען הוא מטען אמיתי של טלפונים ניידים כך שניתן להטעין באמצעותו כל טלפון נייד

  זווית צילום רחבה - 90 מעלות

  איכות צילום גבוהה ביותר - FULL HD

  פרטים נוספים..
 4. מצלמה נסתרת עם עדשה מתכווננת וראיית לילה HR900
  550.00 ₪
  מצלמה זעירה עם גוף דק המאפשר להסתיר אותה בקלות במגוון מקומות. כל שנדרש לעשות על מנת לצלם בסתר הוא להטעין את המצלמה מספר שעות והיא תוכל לצלם באיכות גבוהה כולל הקלטת קול עד 12 שעות בטעינה יחידה. את סרטוני הוידאו המצלמה שומרת על גבי כרטיס זיכרון שיש להתקין בצידה של המצלמה וניתן לצפות בחומר המוקלט על ידי חיבור המצלמה למחשב בעזרת הכבל המצורף בערכה. למצלמה ראיית לילה עם לדים נסתרים שלא ניתן להבחין בקיומם גם בחדר חשוך לגמרי - עד 5 מטר בערך ניתן לצלם סרטוני וידאו רציפים או צילום וידאו על פי חיישן תנועה למצלמה הזעירה עדשה מתכוונת המאפשרת להציב אותה במקומות גבוהים או נמוכים ולכוון את העדשה בהתאם לזווית הצילום הנדרשת המצלמה כוללת מגנט בחלקה העליון כך שניתן להצמיד אותה למקומות או אביזרים מתמגנטים אז מה עוד חשוב לדעת? איכות צילום גבוהה 1080P רזולוציית צילום 1920*1080 סוללה פנימית נטענת 1800mah צילום וידאו עד 12 שעות צילום וידאו כולל ראיית לילה עד 7 שעות מימדים: 93*36*15mm משקל 60 גרם מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה כרטיס זיכרון 64GB מתאם לכרטיסי זיכרון כבל טעינה הוראות הפעלה פרטים נוספים..
 5. מצלמת בורג זעירה WIFI עם שידור לאפליקציה SVR6-W
  990.00 ₪
  דמוי בורג משולב מצלמה נסתרת אלחוטית עם שידור ישיר לאפליקציה ולכל מקום בעולם סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר - הסוללה מספיקה לשעה וחצי עד שעתיים שידור אונליין אם יש צורך בשידור ליותר זמן ניתן לחבר את המצלמה לסוללת USB ניידת ניתן גם לחבר את המצלמה ישירות לחשמל באמצעות הכבל המצורף ומטען קיר המצלמה יכולה גם להקליט את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מצלמת ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה מקבלים בערכה: מצלמת בורג זעירה WIFI כבל טעינה פרטים נוספים..
 6. מצלמת כפתור זעירה WIFI עם שידור לאפליקציה SVR7-W
  990.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת אלחוטית עם שידור ישיר לאפליקציה ולכל מקום בעולם סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר - הסוללה מספיקה לשעה וחצי עד שעתיים שידור אונליין אם יש צורך בשידור ליותר זמן ניתן לחבר את המצלמה לסוללת USB ניידת ניתן גם לחבר את המצלמה ישירות לחשמל באמצעות הכבל המצורף ומטען קיר ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה יכולה גם להקליט את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מצלמת ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה מקבלים בערכה: מצלמת כפתור זעירה WIFI כבל טעינה פרטים נוספים..
 7. מצלמה נסתרת WIFI סמויה במאוורר שולחני עם שידור לנייד FR7007
  1,190.00 ₪

  מאוורר שולחני משולב מצלמה זעירה המשדרת בזמן אמת ישירות לטלפון הנייד

  המצלמה משדרת וידאו כולל סאונד לאחר שמחברים אותה לראוטר במקום

  המצלמה כוללת אפליקציה ייעודית לצפייה עם אפשרות להקלטה באמצעותה

  המצלמה מתריעה בזמן אמת ישירות לנייד אם מישהו עובר מול העדשה

  ניתן להקליט סרטוני וידאו ותמונות ישירות באפליקציה כאשר החומר המוקלט נשמר על זיכרון הטלפון

  המצלמה כוללת זיכרון פנימי 64GB שמקליט את המתרחש גם שלא צופים אונליין

  ניתן לצפות בחומר המוקלט על כרטיס הזיכרון ישירות מהאפליקציה

  המצלמה יכולה לפעול מספר שעות באמצעות סוללה פנימית נטענת או בחיבור ישיר לחשמל המאפשר צפייה ללא מגבלת זמן

  מאוורר שולחני אמיתי ופעיל עם שלושה מצבי אוורור

   מיוצר על ידי מעבדת דיפנדר

  פרטים נוספים..
 8. מצלמה נסתרת בתיק עם שידור ישיר לאפליקציה בטלפון הנייד BVK600
  1,190.00 ₪
  תיק עור מעוצב הכולל מצלמה נסתרת WIFI המשדרת ישירות לכל אפליקציה בטלפון הנייד ניתן גם להקליט את החומר שצופים בו אונליין על גבי כרטיס זיכרון או האפליקציה סוללה פנימית נטענת מפעילה את המצלמה ליותר משלוש שעות בטעינה אחת המצלמה משדרת וידאו בזמן אמת כולל סאונד זווית צילום רחבה של 120 מעלות תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB איכות צילום ושידור גבוהות FHD פרטים נוספים..
 9. מצלמה נסתרת גמישה עם שידור לנייד ללא ראוטר - IP999 - 4G
  1,390.00 ₪
  מצלמה זעירה עם שידור ישיר לטלפון הנייד ללא צורך בראוטר חיצוני - פועלת באמצעות כרטיס סים מדובר במצלמה גמישה שניתן להסתיר בתוך או מאחורי חפצים בצורה קלה המצלמה מסופקת עם אפליקציה המאפשרת לצפות מכל מקום בעולם כולל חיישן תנועה המתריע ברגע מישהו שעובר מול העדשה ניתן להוסיף למצלמה כרטיס זיכרון שיתעד את המתרחש גם כאשר לא צופים אונליין ניתן לחבר את המצלמה למקור מתח קבוע או לסוללת גיבוי חיצונית תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB איכות צילום וידאו לבחירה 720/1080 פרטים נוספים..
 10. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  460.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מקליטה ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB מקבלים בערכה: מצלמת כפתור זעירה כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 209

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

סרטוני הדרכה של מצלמות נסתרות

 

מצלמה נסתרת עם חיישן תנועה

 

מצלמה נסתרת אלחוטית זעירה במטען לטלפון נייד

מצלמת ריגול מקצועית

מחפשים מצלמה מקליטה לבית? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות נסתרות, איכותיות במיוחד, במחירים אטרקטיביים ותחת השירות המקצועי של צוות "דיפנדר".

 

מצלמות מעקב ביתיות

המצלמות הנסתרות הפכו בשנים האחרונות למוצר נפוץ ושימושי ביותר. הן מסייעות להגביר את תחושת הביטחון בבית ולשמור על הציוד היקר שלכם מפני פולשים וגנבים לא רצויים. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מצלמות, במגוון דגמים אשר עונים על צרכים שונים:

- מצלמה לבית עם קול

- מצלמה לכניסה לבית

- מצלמה נסתרת לחצר

- מצלמה נסתרת באייפון

- מצלמה לנייד

- ועוד

לפני בחירת סוג המצלמה עליכם לאפיין את הצרכים והדרישות שלכם ולאחר מכן תוכלו להבין איזו מצלמה תתאים לכם וכמה מצלמות תספקנה לכם על מנת להשיג כיסוי מלא של החלל.

 

איפה קונים מצלמה נסתרת בישראל?

בין אם אתם מחפשים מצלמות נסתרות חיפה, מצלמה נסתרת בתל אביב או מצלמה נסתרת בירושלים – אנו ממליצים לכם לרכוש מצלמה אך ורק מחנות מקצועית ואמינה אשר תספק לכם מוצר מקורי של חברה מובילה בתחום, הדרכה מפורטת ומדויקת על אופן הפעלת המצלמה וכתובת אליה תוכלו לפנות במקרים של שאלות או בעיות.

 

דיפנדר – חנות ציוד ריגול מקצועי

החברה שלנו הוקמה בשנת 2006 במטרה להביא לציבור הישראלי את ציוד הריגול הטוב והאיכותי ביותר בעולם, תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית ושירות מקצועי. במשך השנים הפכנו לאחת החברות המובילות בתחום בישראל, בעלת השירות הטוב ביותר ומגוון המוצרים האיכותי והרחב ביותר. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המצלמות הנסתרות, כולל ציוד נילווה וסיוע בהתקנת המערכת.

 

רכישה מקוונת

לרשותכם הקמנו אתר אינטרנט מתקדם, דרכו תוכלו לרכוש את כל סוגי המצלמות ואת ציוד הריגול הנלווה. באתר תמצאו קטלוג מוצרים מפורט, מערכת הזמנות יעילה, מחירים שוברי שוק, מנגנון תשלום מאובטח ותהנו ממשלוח שיגיע עד לנקודת איסוף הקרובה לאזור מגוריכם. בכל אחד משלבי הרכישה תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם בפתרון כל בעיה או שאלה שעלולה לצוץ ועד להשלמת הרכישה בהצלחה. ליצירת קשר חייגו: 03-5537771.