סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 16:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מצלמות נסתרות

היתרון העיקרי של מצלמה זעירה הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ואו לשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. מצלמות נסתרות ניתן לחבר למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR. מצלמות ריגול נסתרות מספקות פתרון נפלא לפיקוח על המטפלת, העובדים ועוד. כאן תמצא/י מצלמות נסתרות ופתרונות מגוונים להסלקה כמו: מצלמה נסתרת בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי נפח או בגלאי עשן, DVR נסתר ועוד. בקטלוג ציוד בילוש של החנות תמצא/י את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר לדרישותיך ולתקציבך.

סוגים עיקריים של מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת קטנה
 • מצלמה נסתרת זעירה
 • מצלמה נסתרת אלחוטית 
 • מצלמות זעירות 
 • מצלמה סמויה 
 • מצלמה נסתרת לבית 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 194

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמה נסתרת זעירה בבקבוק מים מינרלים MC307
  550.00 ₪
  בקבוק מים מינרלים משולב מצלמה זעירה עם יכולת הקלטת סרטוני וידאו כולל הקלטת קול ניתן למלא את הבקבוק במים ולשתות בזמן שהמצלמה פעילה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB זמן צילום ארוך של עד שעתיים וחצי איכות צילום מצויינת פרטים נוספים..
 2. מצלמה אלחוטית זעירה עם זווית רחבה ושידור לנייד MP900
  770.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם זווית צילום רחבה ביותר של 160 מעלות עם שידור לטלפון הנייד בזמן אמת לאחר שמחברים את המצלמה לוויי פיי ניתן לצפות בשידור שלה מכל מקום בעולם המצלמה כוללת חיישן תנועה רגיש שמתריע ברגע שמישהו עובר מול העדשה ניתן להוסיף כרטיס זיכרון כך שהמצלמה תתעד את כל המתרחש גם כאשר לא צופים בזמן אמת המצלמה כוללת ראיית לילה להצבה במקומות חשוכים ניתן לחבר ישירות לחשמל או לסוללה פרטים נוספים..
 3. עט מצלמה נסתרת עם יכולת צילום עד 3 שעות PVR999
  690.00 ₪
  עט מצלמה היא פתרון מצוין לתיעוד פגישות חשובות או על מנת להניח בצד על מנת לתעד סיטואציות מסוימות אך בשל גודלן הזעיר הן בדרך כלל פעילות עד שעה מקסימום להלן דגם חדש שנת 2021 עם יכולת צילום ממושכת עט כתיבה משולבת מצלמה זעירה עם צילום של עד 3 שעות בטעינה יחידה איכות צילום מעולה ברזולוציה של 1080P מקליטה סרטוני וידאו כולל קול תומכת בכרטיסי זיכרון ע 32GB פרטים נוספים..
 4. מצלמת בורג נסתרת עם שידור WIFI לטלפון SV9000
  1,190.00 ₪
  מצלמה זעירה עם ראש דמוי בורג המשדרת ישירות לאפליקציה בטלפון הנייד ומצוידת בכבל באורך 2 מטר המאפשר למשוך את העדשה הזעירה למגוון מקומות וכך מאפשר הסתרה קלה ניתן גם להקליט את החומר המשודר על ידי הוספת כרטיס זיכרון עד 64GB המאפשר צילום רציף של מעל שבוע ניתן להגדיר את המצלמה לצילום רצוף או צילום לפי תנועה ניתן לחבר את המצלמה ישירות לחשמל או לסוללה נטענת במקרה ואין מקור מתח בסביבה למצלמה זווית צילום של 90 מעלות ומצלמת באיכות FHD המצלמה משדרת וידאו בזמן אמת כולל קול פרטים נוספים..
 5. מצלמה נסתרת דקה עם ראיית לילה וסוללה לחמש שעות HR700
  350.00 ₪
  מצלמה זעירה עם גוף דק המאפשר להסתיר אותה בקלות במגוון מקומות. כל שנדרש לעשות על מנת לצלם בסתר הוא להטעין את המצלמה מספר שעות והיא תוכל לצלם באיכות גבוהה כולל הקלטת קול עד חמש שעות בטעינה יחידה. גם במקרה שנדרש לצלם בתנאי תאורה נמוכים המצלמה תוכל לבצע את המשימה שלה באמצעות לדים מסוג אינפרה שחור הנמצאים מצידי העדשה. את סרטוני הוידאו המצלמה שומרת על גבי כרטיס זיכרון שיש להתקין בצידה של המצלמה וניתן לצפות בחומר המוקלט על ידי חיבור המצלמה למחשב בעזרת הכבל המצורף בערכה. אז מה עוד חשוב לדעת? איכות צילום גבוהה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB זווית צילום של 70 מעלות רזולוציית צילום 1920*1080 סוללה פנימית נטענת 800mah צילום וידאו עד 5 שעות הקלטת אודיו עד 15 שעות מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה עם ראיית לילה מתאם לכרטיסי זיכרון כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 6. מצלמה זעירה עם סוללה נטענת לעשר שעות MG690
  490.00 ₪
  מצלמה נסתרת באורך 6 ס"מ הפועלת באמצעות סוללה פנימית נטענת המספיקה לעד 10 שעות צילום בטעינה יחידה אם יש צורך להפעיל מצלמה נסתרת לאורך זמן אז חייבים לחבר אותה למקור מתח. רוב המצלמות הן צרכניות זרם לא קטנות וכאשר הן מופעלות אך ורק באמצעות הסוללה הפנימית הנטענת זמני הפעילות שלהן קצרים ביותר ובמיוחד במצלמות הזעירות המכילות סוללות קטנות במיוחד. למצלמה הזעירה מדגם MG690 יש צריכת חשמל קטנה ביותר המאפשרת לה לפעול עד 10 שעות בטעינה יחידה. המצלמה תדאג להקליט על גבי כרטיס זיכרון סרטוני וידאו באיכות טובה כולל הקלטת קול. אז איך צופים בחומר המוקלט? המצלמה מקליטה את כל מה שהיא מצלמת על כרטיס זיכרון .אנחנו מספקים את המצלמה עם כרטיס זיכרון 32GB. את הכרטיס הזה אתם מחברים למחשב באמצעות מתאם שתקבלו בערכה ותוכלו לצפות בכל הסרטונים על גבי המחשב. כמה זעירה המצלמה? פחות משישה ס"מ אורך מסובך להפעיל את המצלמה? מאוד פשוט, מטעינים אותה 3 שעות מעבירים את המתג למצב ON והיא תתחיל לצלם מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה כרטיס זיכרון 32GB מתאם למחשב כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 7. מצלמה זעירה עם סוללה המספיקה עד 24 שעות SK300
  550.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם מגנט וסוללה פנימית נטענת שיכולה לאפשר למצלמה להקליט בסתר סרטוני ויראו כולל קול רוצים לקבל עוד פרטים? הקליקו למטה פרטים נוספים..
 8. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  390.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 9. מצלמה נסתרת זעירה עם שידור ישיר לטלפון הנייד RD600
  490.00 ₪
  מצלמה קטנה בגודל של 4 ס"מ עם שידור לטלפון הנייד ויכולת הקלטה על גבי כרטיס זיכרון המצלמה מקליטה סרטוני וידאו כולל קול ויכולה גם לשדר לטלפון הנייד המצלמה מסופקת עם אפליקציה לצפייה מרחוק תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 10. מצלמה נסתרת זעירה עם מגנט MC550
  290.00 ₪

  מצלמה זעירה עם מגנט שניתן להצמיד לאביזרים שונים המצלמת סרטוני וידאו כולל קול

  ניתן להצמיד את המצלמה למגוון אביזרים כגון: כובע,תיק,נעל ועוד

  המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון

  סוללה פנימית נטענת מאפשרת צילום של עד שעה

  תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB

  איכות צילום HD

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 194

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

סרטוני הדרכה של מצלמות נסתרות


מצלמה נסתרת עם חיישן תנועה

מצלמה נסתרת אלחוטית זעירה במטען לטלפון נייד