"
סניף מרכז - ראשי : רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 15:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 שירות לקוחות גם בווטסאפ 054-2661080 -הודעות בלבד [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 035537771 והנייד 0542661080 (להודעות ווטסאפ בלבד)

מצלמות נסתרות

היתרון העיקרי של מצלמה זעירה הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ואו לשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. מצלמות נסתרות ניתן לחבר למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR. מצלמות ריגול נסתרות מספקות פתרון נפלא לפיקוח על ילדים קטנים מרחוק ועוד. כאן תמצא/י מצלמות נסתרות ופתרונות מגוונים להסלקה כמו: מצלמה נסתרת בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי נפח או בגלאי עשן, DVR נסתר ועוד. בקטלוג ציוד בילוש של החנות תמצא/י את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר לדרישותיך ולתקציבך.

סוגים עיקריים של מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת קטנה
 • מצלמה נסתרת זעירה
 • מצלמה נסתרת אלחוטית 
 • מצלמות זעירות 
 • מצלמה סמויה 
 • מצלמה נסתרת לבית 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 207

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמה זעירה נסתרת במטען נייד לטלפונים ניידים PBR288
  650.00 ₪

  כאשר מתעורר הצורך לבחור מצלמה נסתרת אחד מהשיקולים שעולים הוא זמני הצילום הנדרשים. מצלמות נסתרות שאינן מחוברות למקור חשמל או למקור מתח אחר כמו סוללת גיבוי מוגבלות בדרך כלל למספר שעות מצומצם של פעילות. 

  דגם זה של מצלמה נסתרת המשולב במטען קיר מאפשר צילום ללא מגבלת זמן וזאת מעצם היותו מחובר כל הזמן לשקע החשמל. למצלמה יכולת לדרוס את החומר המוקלט הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון כך שפעולת המצלמה אינה מוגבלת.

  כרטיס הזיכרון הפנימי מאפשר צילום רצוף של 3 שעות כולל הקלטת קול - איכות הצילום היא גבוהה וזווית הצילום רחבה 

  ניתן להגדיר את המצלמה שתצלם צילום רצוף או צילום על פי תנועה כך שכרטיס הזיכרון יכול להכיל עד 3 שעות של תנועה

  לצפייה בחומר המוקלט יש לחבר את המטען למחשב באמצעות הכבל המצורף בערכה ולנגן את הקבצים באמצעות הנגן של המחשב 

  זיכרון פנימי 32GB

  זויית צילום 90 מילות

  פרטים נוספים..
 2. מצלמת כפתור זעירה WIFI עם שידור לאפליקציה SVR7-W
  990.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת אלחוטית עם שידור ישיר לאפליקציה ולכל מקום בעולם סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר - הסוללה מספיקה לשעה וחצי עד שעתיים שידור אונליין אם יש צורך בשידור ליותר זמן ניתן לחבר את המצלמה לסוללת USB ניידת ניתן גם לחבר את המצלמה ישירות לחשמל באמצעות הכבל המצורף ומטען קיר ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה יכולה גם להקליט את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מצלמת ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה מקבלים בערכה: מצלמת כפתור זעירה WIFI כבל טעינה פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת WIFI סמויה במאוורר שולחני עם שידור לנייד FR7007
  1,190.00 ₪

  מאוורר שולחני משולב מצלמה זעירה המשדרת בזמן אמת ישירות לטלפון הנייד

  המצלמה משדרת וידאו כולל סאונד לאחר שמחברים אותה לראוטר במקום

  המצלמה כוללת אפליקציה ייעודית לצפייה עם אפשרות להקלטה באמצעותה

  המצלמה מתריעה בזמן אמת ישירות לנייד אם מישהו עובר מול העדשה

  ניתן להקליט סרטוני וידאו ותמונות ישירות באפליקציה כאשר החומר המוקלט נשמר על זיכרון הטלפון

  המצלמה כוללת זיכרון פנימי 64GB שמקליט את המתרחש גם שלא צופים אונליין

  ניתן לצפות בחומר המוקלט על כרטיס הזיכרון ישירות מהאפליקציה

  המצלמה יכולה לפעול מספר שעות באמצעות סוללה פנימית נטענת או בחיבור ישיר לחשמל המאפשר צפייה ללא מגבלת זמן

  מאוורר שולחני אמיתי ופעיל עם שלושה מצבי אוורור

   מיוצר על ידי מעבדת דיפנדר

  פרטים נוספים..
 4. מצלמה נסתרת בתיק עם שידור ישיר לאפליקציה בטלפון הנייד BVK600
  1,190.00 ₪
  תיק עור מעוצב הכולל מצלמה נסתרת WIFI המשדרת ישירות לכל אפליקציה בטלפון הנייד ניתן גם להקליט את החומר שצופים בו אונליין על גבי כרטיס זיכרון או האפליקציה סוללה פנימית נטענת מפעילה את המצלמה ליותר משלוש שעות בטעינה אחת המצלמה משדרת וידאו בזמן אמת כולל סאונד זווית צילום רחבה של 120 מעלות תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB איכות צילום ושידור גבוהות FHD פרטים נוספים..
 5. מצלמה נסתרת גמישה עם שידור לנייד ללא ראוטר - IP999 - 4G
  1,390.00 ₪
  מצלמה זעירה עם שידור ישיר לטלפון הנייד ללא צורך בראוטר חיצוני - פועלת באמצעות כרטיס סים מדובר במצלמה גמישה שניתן להסתיר בתוך או מאחורי חפצים בצורה קלה המצלמה מסופקת עם אפליקציה המאפשרת לצפות מכל מקום בעולם כולל חיישן תנועה המתריע ברגע מישהו שעובר מול העדשה ניתן להוסיף למצלמה כרטיס זיכרון שיתעד את המתרחש גם כאשר לא צופים אונליין ניתן לחבר את המצלמה למקור מתח קבוע או לסוללת גיבוי חיצונית תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB איכות צילום וידאו לבחירה 720/1080 פרטים נוספים..
 6. עט מצלמה נסתרת עם יכולת צילום עד 3 שעות PVR999
  690.00 ₪
  עט מצלמה היא פתרון מצוין לתיעוד פגישות חשובות או על מנת להניח בצד על מנת לתעד סיטואציות מסוימות אך בשל גודלן הזעיר הן בדרך כלל פעילות עד שעה מקסימום להלן דגם חדש שנת 2021 עם יכולת צילום ממושכת עט כתיבה משולבת מצלמה זעירה עם צילום של עד 3 שעות בטעינה יחידה איכות צילום מעולה ברזולוציה של 1080P מקליטה סרטוני וידאו כולל קול תומכת בכרטיסי זיכרון ע 32GB פרטים נוספים..
 7. מצלמה נסתרת דקה עם עדשה מתכווננת וסוללה לחמש שעות HR700
  390.00 ₪
  מצלמה זעירה עם גוף דק המאפשר להסתיר אותה בקלות במגוון מקומות. כל שנדרש לעשות על מנת לצלם בסתר הוא להטעין את המצלמה מספר שעות והיא תוכל לצלם באיכות גבוהה כולל הקלטת קול עד חמש שעות בטעינה יחידה. את סרטוני הוידאו המצלמה שומרת על גבי כרטיס זיכרון שיש להתקין בצידה של המצלמה וניתן לצפות בחומר המוקלט על ידי חיבור המצלמה למחשב בעזרת הכבל המצורף בערכה. ניתן לצלם סרטוני וידאו רציפים או צילום וידאו על פי חיישן תנועה למצלמה הזעירה עדשה מתכוונת המאפשרת להציב אותה במקומות גבוהים או נמוכים ולכוון את העדשה בהתאם לזווית הצילום הנדרשת המצלמה כוללת מגנט בחלקה העליון כך שניתן להצמיד אותה למקומות או אביזרים מתמגנטים אז מה עוד חשוב לדעת? איכות צילום גבוהה 1080P רזולוציית צילום 1920*1080 סוללה פנימית נטענת 900mah צילום וידאו עד 5 שעות תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה מתאם לכרטיסי זיכרון כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 8. מצלמה זעירה אלחוטית עם סוללה נטענת וראיית לילה MG690-W
  690.00 ₪
  אם יש צורך להפעיל מצלמה נסתרת לאורך זמן אז חייבים לחבר אותה למקור מתח. רוב המצלמות הן צרכניות זרם לא קטנות וכאשר הן מופעלות אך ורק באמצעות הסוללה הפנימית הנטענת זמני הפעילות שלהן קצרים ביותר ובמיוחד במצלמות הזעירות המכילות סוללות קטנות במיוחד. למצלמה הזעירה מדגם MG690-W יש צריכת חשמל קטנה ביותר המאפשרת לה לפעול עד 5 שעות בטעינה יחידה. המצלמה תדאג לשדר אונליין סרטוני וידאו באיכות טובה כולל קול. המצלמה כוללת אפשרות לכוון העדשה בטווח של 180 מעלות כך שניתן להעמיד או להשכיב אותה בהתאם לסביבה ניתן להוסיף למצלמה כרטיס זיכרון שיכול לתעד את המתרחש גם כאשר לא צופים אונליין למצלמה ראיית לילה סמויה המאפשרת צילום בתנאי תאורה חשוכים ניתן לחבר את המצלמה ישירות לשקע החשמל כך שתפעל ללא מגבלה המצלמה מסופקת עם אפליקציה ייעודית מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה WIFI כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 9. מצלמה זעירה עם סוללה המספיקה עד 24 שעות SK300
  550.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם מגנט וסוללה פנימית נטענת שיכולה לאפשר למצלמה להקליט בסתר סרטוני ויראו כולל קול רוצים לקבל עוד פרטים? הקליקו למטה פרטים נוספים..
 10. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  460.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מקליטה ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB מקבלים בערכה: מצלמת כפתור זעירה כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 207

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

סרטוני הדרכה של מצלמות נסתרות

 

מצלמה נסתרת עם חיישן תנועה

 

מצלמה נסתרת אלחוטית זעירה במטען לטלפון נייד

מצלמת ריגול מקצועית

מחפשים מצלמה מקליטה לבית? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות נסתרות, איכותיות במיוחד, במחירים אטרקטיביים ותחת השירות המקצועי של צוות "דיפנדר".

 

מצלמות מעקב ביתיות

המצלמות הנסתרות הפכו בשנים האחרונות למוצר נפוץ ושימושי ביותר. הן מסייעות להגביר את תחושת הביטחון בבית ולשמור על הציוד היקר שלכם מפני פולשים וגנבים לא רצויים. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מצלמות, במגוון דגמים אשר עונים על צרכים שונים:

- מצלמה לבית עם קול

- מצלמה לכניסה לבית

- מצלמה נסתרת לחצר

- מצלמה נסתרת באייפון

- מצלמה לנייד

- ועוד

לפני בחירת סוג המצלמה עליכם לאפיין את הצרכים והדרישות שלכם ולאחר מכן תוכלו להבין איזו מצלמה תתאים לכם וכמה מצלמות תספקנה לכם על מנת להשיג כיסוי מלא של החלל.

 

איפה קונים מצלמה נסתרת בישראל?

בין אם אתם מחפשים מצלמות נסתרות חיפה, מצלמה נסתרת בתל אביב או מצלמה נסתרת בירושלים – אנו ממליצים לכם לרכוש מצלמה אך ורק מחנות מקצועית ואמינה אשר תספק לכם מוצר מקורי של חברה מובילה בתחום, הדרכה מפורטת ומדויקת על אופן הפעלת המצלמה וכתובת אליה תוכלו לפנות במקרים של שאלות או בעיות.

 

דיפנדר – חנות ציוד ריגול מקצועי

החברה שלנו הוקמה בשנת 2006 במטרה להביא לציבור הישראלי את ציוד הריגול הטוב והאיכותי ביותר בעולם, תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית ושירות מקצועי. במשך השנים הפכנו לאחת החברות המובילות בתחום בישראל, בעלת השירות הטוב ביותר ומגוון המוצרים האיכותי והרחב ביותר. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המצלמות הנסתרות, כולל ציוד נילווה וסיוע בהתקנת המערכת.

 

רכישה מקוונת

לרשותכם הקמנו אתר אינטרנט מתקדם, דרכו תוכלו לרכוש את כל סוגי המצלמות ואת ציוד הריגול הנלווה. באתר תמצאו קטלוג מוצרים מפורט, מערכת הזמנות יעילה, מחירים שוברי שוק, מנגנון תשלום מאובטח ותהנו ממשלוח שיגיע עד לנקודת איסוף הקרובה לאזור מגוריכם. בכל אחד משלבי הרכישה תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם בפתרון כל בעיה או שאלה שעלולה לצוץ ועד להשלמת הרכישה בהצלחה. ליצירת קשר חייגו: 03-5537771.