סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מצלמות כפתור נסתרות

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)

 1. BCR309 מצלמה נסתרת סלולרית דור 3 בצורת כפתור
  1,190.00 ₪
  מצלמה נסתרת זעירה בצורת כפתור העושה שימוש בטכנולוגיה סלולרית דור 3 המצלמה מאפשרת צפייה מכל מקום בעולם באמצעות שיחת וידאו ניתן להסליק את המצלמה הקטנה בכל מקום בבית ,במשרד או ברכב בנוסף ניתן להסליק את המצלמה על גבי הגוף ובכך לאפשר שידור אלחוטי בזמן אמת לכל מקום נדרש ניתן לבצע שיחת וידאו מכל טלפון סלולרי התומך בשיחות וידאו המכשיר מסופק כולל כרטיס סים ומספר להתקשרות כולל הוראות הפעלה בעברית צפיה באמצעות המכשיר הנייד בשיחת וידאו דור 3 - שיחת וידאו (צפייה בזמן אמת). המצלמה תומכת בטלפונים עם אפשרות לשיחת וידאו - לא כולל איפון המצלמה כוללת מיקרופון - משדרת וידאו ואודיו. אפשרות צילום אוטומטי בזמן שהמצלמה מזהה תזוזה (יש להכניס כרטיס זיכרון MICRO SD למכשיר). שליחת SMS (והודעת תמונה (MMS) מהמכשיר לסלולאר ברגע שהמצלמה מזהה תזוזה בזמן אמת. שמירת תמונות על גבי כרטיס זיכרון חיצוני שמוכנס למכשיר. כרטיס מסוג מיקרו MICRO SD עד 8 גיגה (לא כלול). ניתן לבצע שיחה קולית רגילה למכשיר להאזנת קול בלבד. כולל סוללה פנימית נטענת המספיקה עד 3-4 שעות בחיבור לחשמל אין מגבלה של זמן. מידת הקופסא 7.2X6.2X2.3 ס"מ בלבד. (נכנס בכיס בקלות). משקל 115 גרם (כולל סוללה). פרטים נוספים..
 2. מצלמת כפתור זעירה עצמאית מקליטה על כרטיס זיכרון FG66
  290.00 ₪

  מצלמת כפתור זעירה עם יכול הקלטה על כרטיס זיכרון ללא צורך ב -DVR חיצוני

  המצלמה הקטנה יכולה להתחבר למגוון מקורות חשמל כגון סוללות חיצוניות או חיבור ישיר לשקע קיר

  בחיבור למקור מתח קבוע המצלמה הזעירה יכולה לעבוד רצוף ללא מגבלה

  ניתן למקם את המצלמה הנסתרת במקומות שונים בבית ובמשרד או על גבי החולצה/ מצלמת ברזולוציה:720 * 480

  30 פריימים לשנייה

  תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB

  כבל באורך 2 מטר המאפשר התקנה נוחה במגוון מקומות

  הקלטה מחזורית - דורסת את החומר המוקלט הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון

  לסוללת גיבוי נטענת המאפשרת פעילות רצופה עד 10 שעות - בקישור שלמטה

  פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת אלחוטית בכפתור עם שידור בזמן אמת לטלפון הנייד BVR669
  1,860.00 ₪
  כפתור חולצה משולב מצלמה זעירה עם יכולת צילום ושידור לטלפון נייד,טאבלט או מחשב מרוחק. הכפתור שנמצא בחזית העדשה של המצלמה מיועד להחליף את אחד הכפתורים בחולצה והוא משדר בזמן אמת את כל מה שהמצלמה רואה באמצעות הרזולוציה הגבוהה של המצלמה האלחוטית ניתן להעביר אונליין, לכל מקום בעולם שידור חי של דפי קריאה וכתיבה וכן את המוצג על-גבי מחשב. המצלמה כוללת מיקרופון המאפשר לשדר גם קול, כמו כן ניתן להקליט את החומר המשודר על-גבי הטלפון או המחשב פרטים נוספים..
 4. מצלמה נסתרת כפתור עם הקלטה עצמאית - SVR7
  690.00 ₪
  מצלמה זעירה עם ראש כפתור הניתנת להסתרה קלה על הבגד הכוללת מנגנון הקלטה פנימי על גבי כרטיס זיכרון המצלמה מצלמת סרטוני וידאו באיכות גבוהה FHD כולל הקלטת קול איכותית למצלמה סוללה חזקה המאפשרת פעילות של עד 5 שעות בטעינה יחידה הצפייה בסרטונים מתבצעת על-ידי חבור המצלמה למחשב תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB איכות צילום HD - 1080P פרטים נוספים..
 5. מצלמה נסתרת WIFI בצורת כפתור בשידור לטלפון הנייד BV339
  970.00 ₪
  מצלמת כפתור זעירה המאפשרת התקנה על גבי הבגד המשדרת אלחוטית ובזמן אמת לכל מקום בעולם המצלמה מסופקת עם אפליקציה לטלפון הנייד שמאפשרת צפייה אונליין כולל קול ניתן להקליט את הסרטונים באמצעות האפליקציה או על ידי הכנסת כרטיס זיכרון למצלמה איכות הקלטה ושידור גבוהים ביותר FULL HD ניתן להפעיל את המצלמה באמצעות הסוללה הפנימית הנטענת או בחיבור קבוע לחשמל פרטים נוספים..
 6. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  390.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)