סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מצלמות אבטחה כיפה

מצלמות כיפה הינן מצלמות המיועדות בדרך כלל לשימושים בתוך מבנים, משרדים, חנויות ומעברים. מצלמות כיפה הינן בעיצוב דקורטיבי המתמזג בעצוב חלל החדר. ישנן כמה סוגים של מצלמות כיפה: מצלמת כיפה לתנאי תאורה רגילים. מצלמת כיפה לתנאי תאורה של יום ולילה עם תאורה לדים. מצלמת כיפה עם עדשת זום ממונעת. מצלמת כיפה אנטי ונדליזם לבתי ספר, גני ילדים ומקומות נגישים אחרים. רוב מצלמות הכיפה מגיעות עם עדשה מובנת הניתנת להחלפה בהתאם לצורך.

טבלה רשימה

Set Descending Direction

3 פריט(ים)

 1. מצלמת אבטחה כיפה עם ראיית לילה ו DVR פנימי
  499.00 ₪
  מצלמת אבטחה עם הקלטה עצמאית ע"ג כרטיס זכרון התקנה פשוטה ומהירה - רק לחבר לחשמל פרטים נוספים..
 2. מצלמת אבטחה עצמאית עם ראיית לילה והקלטה עצמית SAC429
  450.00 ₪
  הרבה פעמים אנחנו נפגשים עם מצב שאנחנו רוצים להתקין מצלמת אבטחה בבית או במשרד אבל אנחנו לא מעוניינים לשלם לבעל מקצוע על התקנה מסובכת ויקרה או שאנחנו מעוניינים להציב את מצלמת האבטחה לזמן קצר ואין הצדקה לשלם הרבה כסף. בדיוק לשם כך ניתן להשתמש במצלמת אבטחה עצמאית שמקליטה על כרטיס זיכרון וכל מה שהיא דורשת זה חיבור לחשמל או לסוללת גיבוי. מצלמת אבטחה שכל אחד יכול להתקין לבד! מצלמת אבטחה עם ראיית לילה המקליטה על-גבי כרטיסי זיכרון יכול דחיסה מעולה - עד שבוע הקלטה על כרטיס זיכרון רק להכניס לשקע החשמל והמצלמה מצלמת ומקליטה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB רזולוציית הקלטה: VGA (640 * 480) כולל חיישן תנועה הקלטה מחזורית - דורסת את החומר הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון פרטים נוספים..
 3. מצלמת אבטחה חסינת מים עם ראיית לילה והקלטה עצמית
  599.00 ₪
  מצלמת אבטחה חיצונית שכל אחד יכול להרכיב לבד! מצלמת אבטחה עם ראיית לילה המקליטה על-גבי כרטיסי זכרון המצלמה חסינת מים וניתנת להצבה מחוץ למבנה כולל חיישן תנועה רק להכניס לשקע החשמל והמצלמה מצלמת ומקליטה תומכת בכרטיסי זכרון עד 32GB רזולציה 720P(1280x720) פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

3 פריט(ים)