"
סניף מרכז - ראשי : רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 15:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 שירות לקוחות גם בווטסאפ 054-2661080 -הודעות בלבד [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 035537771 והנייד 0542661080 (להודעות ווטסאפ בלבד)

מכשיר האזנה וציתות סלולרי הקטן בעולם TN444

תמונות נוספות

מכשיר האזנה וציתות סלולרי הקטן בעולם TN444
550.00 ₪

זמינות: במלאי

איך לדעת מה קורה בכל מקום בעולם, מכל מקום בעולם? הפכו את הטלפון הסלולרי שלכם לתחנת קליטה עולמית וצותתו לשיחות שמתנהלות בבית, בעסק ובכל מקום אחר באיכות שמע גבוהה ובבטיחות מקסימלית! מכשירי הקלטה, ציתות וריגול רגילים מחייבים את הנוכחות הפיזית שלכם או התעסקות עם ציוד הקלטה מורכב ויקר. לא כאן! התקן ציתות חדשני ונוח זה עושה שימוש בטכנולוגיות הסלולריות המודרניות ומשדר הישר לטלפון שלכם בזמן אמת! אין גבול למבחר השימושים של מכשיר הציתות הסלולרי. הטמינו אותו ברכב, בסלון או בחדר השינה כדי לדעת מה עושים בני המשפחה כאשר אתם לא בסביבה; הניחו אותו מראש בנקודת מפגש כדי להוציא את כל הסודות גם מהאנשים החשדניים ביותר, אפילו כאשר אינכם יכולים או שאתם מפחדים לשאת עליכם ציוד מחשיד. חוקרים פרטיים ואנשי רשויות החוק והביטחון משתמשים בהתקני ציתות כאלה כבר שנים, והם מככבים גם בסרטים: עכשיו הגיעה ההזדמנות שלכם לרכוש מכשיר פרטי משלכם במחיר מצחיק! בשביל מה אני צריך את זה? . הילדים נמצאים לבד או עם ביבי סיטר חדשה? ההורים המתבגרים לבד בבית עם מטפלת? רוצה לדעת בזמן אמת מה קורה בבית העסק שלך? אין בעיה! בשביל זה קיים מכשיר האזנה, איך זה עובד? בכל רגע ומכל מקום מחייגים למספר הסים שנימצא במכשיר האזנה, ובמחיר שיחה סלולארית רגילה תדע בדיוק מה קורה, המכשיר הינו מכשיר ניד ועובד על בטריה פנימית , ניתן לחבר את המכשיר גם לנקודת חשמל בבית . הגאדג'ט הטוב, היעיל והזול ביותר לאיתור רכב שניגנב! בעזרת התקנה פשוטה אפשר להסליק את המכשיר בתוך הרכב עם הטענה קבועה, אם חלילה ניגנב הרכב, גם אם הגנבים ינתקו את המצבר וגם אם יאתרו וינתקו את האיתורן, כל עוד בטריית הגיבוי לא התרוקנה, אפשר יהיה לאתר את מיקום הרכב בעזרת חברת הסלולר, ואפשר להאזין בזמן אמת למתרחש ברכב, ללא עלות כספית כל שהיא, בהשקעה זולה ביותר, כל העלות הכספית מסתכמת בעלות שיחה סלולארית רגילה בזמן שאתם מתקשרים למכשיר! שימושים נוספים האזעקה מבית העסק או מהמשרד מתקשרת לטלפון שלך? רוצה לדעת מה קורה בזמן אמת בזמן שהאזעקה פועלת? רוצה לדעת אם זו אזעקת שווא או שבאמת יש מישהו במקום? בעזרת מכשיר ה GSM תוכל לדעת את כל זה! בשיחת טלפון סלולרית רגילה, תתקשר למכשיר ה GSM שהותקן מראש במקום ותשמע כל שמתרחש שם. מעולה לאבטחה של מקומות חשובים, יכול לשמש כאמצעי ריגול (כמובן במסגרת החוק), נחשב לאחד הגאדג'טים היעילים, השימושיים והחשובים ביותר.


 

תיאור

פרטים

 

איך זה עובד? המכשיר עצמו מותקן בקופסת פלסטיק קשיחה כולל סוללה פנימית נטענת וחריץ לכרטיס SIM ברשת GSM. הכניסו לתוכו כרטיס SIM משלכם ושלחו למספר שמשוייך אליו הודעת SMS לפי הפורמט שמצוין במדריך ההפעלה. הודעה זו מכילה את המספר אליו יש להתקשר כאשר המכשיר יקלוט דיבורים או צלילים אחרים בקרבת מקום. כשזה קורה, הוא מתקשר אליכם ממש כמו טלפון סלולרי רגיל ומשדר את כל מה ששני המיקרופונים הרגישים שלו קולטים, כדי שתוכלו להקשיב או להקליט (אם הסלולרי שלכם תומך באופציה הזו). אפשרות אחרת, אותה ניתן לקבוע באמצעות לחצן על המכשיר עצמו, היא שהוא ייכנס לפעולה וישדר רק כאשר אתם מתקשרים אליו, בלי קשר למה שקורה באותו רגע בסביבתו. הבחירה היא שלכם – הכל בהתאם לנסיבות ולצרכים. מכשיר הציתות הסלולרי מסוגל להישאר במצב המתנה (סטנד-ביי) במשך ארבעה ימים בטעינה אחת, ולשדר ברציפות במשך שעתיים עד שלוש.

 

 

 

 

 

 

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.