סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 16:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מכשירי הקלטה

מכשירי הקלטה בטכנולוגיה עכשווית, פשוטים וידידותיים למשתמש ומאפשרים מגוון רחב של שימושים. מכשיר הקלטה זעיר, מכשיר הקלטה סמוי. יש מכשירי הקלטה דיגיטאליים ויש מכשירי הקלטה אנלוגיים. מכשירי ההקלטה הפכו למוצר "חובה" לכל איש כי אנחנו לא יכולים לדעת אף פעם מתי נצטרך להשתמש בהם.

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 72

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מכשיר הקלטה אלחוטי להאזנה מרחוק להקלטות FR9000
  950.00 ₪

  מכשיר הקלטה אלחוטי המאפשר להאזין להקלטות מרחוק ללא צורך לאסוף את המכשיר וזאת באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד. המקליט יכול להתחיל הקלטה על ידי פקודה שנשלחת באמצעות האפליקציה או שניתן להגדיר אותו כך שיתחיל להקליט אוטומטית ברגע שישמע קולות או דיבורים בסביבה שלו

  בהפעלת הקלטות באמצעות חיישן קול המכשיר יודיע לנו שהתחיל להקליט בהודעה לאפליקציה ויאפשר לנו להאזין להקלטה באותו הרגע או בזמנים מאוחרים יותר.

  מעבר ליכולת המכשיר להקליט ניתן גם להאזין אונליין בזמן אמת וזאת על ידי התקשרות למספר הסים שבתוך המכשיר.

  איכות ההקלטה מצוינת והמכשיר יכול לפעול במשך מספר ימים בטעינה יחידה

  פרטים נוספים..
 2. מקליט שיחות לטלפון סלולרי משולב באוזנית בלוטוס BT907
  290.00 ₪
  אוזניית בלוטוס אלחוטית משולבת מקליט שיחות על גבי כרטיס זיכרון. מקליטה כל שיחה נכנסת ויוצאת בלחיצה אחת. הקלטה של מספר שעות בטעינה אחת תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 3. מקליט קול זעיר במיוחד עם חיישן המאפשר הסתרה בתוך חפצים RX9
  660.00 ₪
  מכשיר הקלטה קטן במיוחד בגודל של 2 ס"מ על 2.5 ס"מ המאפשר להסתיר אותו בתוך בגדים וחפצים שונים והוא עדיין יקליט באיכות גבוהה ומקצועית למשך 20 שעות בטעינה יחידה. זיכרון פנימי של 8 ג'יגה --בייט מאפשר לאגור עד 100 שעות הקלטה ללא צורך פינוי הזיכרון. סוללה פנימית נטענת תוך שעה ומאפשרת 20 שעות פעילות. הפעלה פשוטה באמצעות כפתור אחד מקליט בפורמט WAV פרטים נוספים..
 4. מכשיר האזנה לרכב נסתר במטען לשקע המצית GS700
  690.00 ₪
  מכשיר ציתות לרכב נסתר במטען USB כפול המאפשר האזנה מרחוק לכל המתרחש בסביבת הרכב וזאת על ידי התקשרות למספר הסים שנמצא בתוך המכשיר כאשר מתקשרים לסים כל מנת להאזין מרחוק המכשיר אינו משמיע קולות ומאפשר האזנה דיסקרטית בהטענה של כרטיס הסים לשיחות יוצאות המכשיר עצמו התקשר אליכם ברגע שישמע דיבור או רעש בסביבת הרכב מדובר במטען איכותי המאפשר להטעין את כל סוגי הטלפונים הסלולריים המכשיר מסופק עם כרטיס סים פנימי מוסתר ומספר טלפון להתקשרות פרטים נוספים..
 5. מקליט קול מקצועי זעיר RV76
  390.00 ₪

  מכשיר הקלטה קטן במיוחד המאפשר להחביא אותו במגוון מקומות או חפצים - ניתן להסתיר את המקליט הזעיר בבית,במשרד ברכב ואף בתוך אביזרים שונים ועדיין הוא יקליט בצורה מקצועית את הסביבה

  איכות שמע מקצועית - ניתן לשים את המכשיר הזעיר בכיס המכנסים והוא יקליט בצורה ברורה ואיכותית.גם אם ימוקם בתוך תיק מרוחק עדיין איכות ההקלטה תהיה ראוייה

  זיכרון פנימי גדול - 8GB - מאפשר שמירה של מעל 100 שעות הקלטה - את החומר המוקלט ניתן להעביר בדרך פשוטה למחשב או כל זיכרון נייד אחר

  סוללה זעירה אך עוצמתית המאפשרת הקלטה ארוכה במיוחד - עד 10 שעות רצוף - את הסוללה ניתן להטעין על-ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות המתאם המצורף בערכה

  מאפשר שמיעה ההקלטות באמצעות המחשב או חיבור האוזניות המצורפת בערכה

   ניתן לעשות שימוש במכשיר ההקלטה גם כנגן מוזיקה

   

   

   

  פרטים נוספים..
 6. מקליט קול זעיר נסתר במחזיק מפתחות KR600
  360.00 ₪
  מחזיק מפתחות משולב מכשיר הקלטה זעיר עם יכולת הקלטה עד 60 שעות בטעינה יחידה המקליט הזעיר נסתר בצורה מושלמת כך שלא ניתן להבחין בכפתורי ההפעלה כלל מכשיר ההקלטה מקליט באיכות גבוהה ביותר רק כאשר יש קול או רעש בסביבה ניתן להצמיד לתיק, מפתחות או כל אביזר אחר מתאים להקלטה דיסקרטית מושלמת פרטים נוספים..
 7. מכשיר הקלטה סמוי בעט עם יכולת הקלטה עד 15 שעות PR607
  330.00 ₪
  עט משולב מכשיר הקלטה זעיר להקלטה סמויה וחשאית סוללה פנימית חזקה במיוחד המאפשרת הקלטה עד 15 שעות רצוף כולל זיכרון פנימי 16GB מעוצב כעט רגיל, בעל מילוי דיו לכתיבה רגילה. בתוך העט ישנו מכשיר הקלטה דיגיטלי זעיר ואיכותי. לעט חיבור USB בנוי בתוכו, להטענה של הקלטות למחשב. סוללת מכשיר ההקלטה נטענת דרך המחשב. פתרון נוח ויעיל להקלטה סמויה פרטים נוספים..
 8. מכשיר הקלטה זעיר נסתר במחזיק מפתחות KVR7
  390.00 ₪
  מקליט קול איכותי מוסלק במחזיק מפתחות עם יכולת הקלטה של עד 30 שעות בטעינה יחידה אשר יכול לאגור מעל 300 שעות הקלטה על זיכרון פנימי של 32 ג'יגה-בייט. ניתן להניח את מכשיר ההקלטה במגוון רחב של מקומות. אם אתם מעוניינים לדעת מה קורה במשרד או בבית כאשר אתם לא נמצאים במקום תוכלו להניח אותו בסביבה ולתת לו לעשות את עבודתו. אבל לא רק, המכשיר מתאים גם לתיעוד של פגישות חשובות,חברו את צרור המפתחות שלכם למקליט והניחו אותם בסביבה בה מתנהלת הפגישה. תהיו בטוחים שמהמכשיר יקליט נאמנה ובאיכות גבוהה ביותר את תוכן הפגישה הפעלה פשוטה וקלה על ידי כפתור אחד אז איך מאזינים לחומר המוקלט? ישנן 3 אפשרויות: הדרך הפשוטה והקלטה היא לחבר את המקליט לשקע ה -USB של המחשב ולנגן את ההקלטות באמצעות הנגן של ה - WINDOWS אפשרות נוספת היא לחבר את האוזניות המסופקות בערכה ישירות למקליט ולהאזין באמצעותו וגם קיימת אפשרות לחבר את מכשיר ההקלטה לחלק מהטלפונים הניידים באמצעות מתאם פרטים נוספים..
 9. מקליט קול מקצועי עם יכולת הקלטה עד חצי שנה ZR909
  890.00 ₪
  מכשיר הקלטה מקצועי עם איכות שמע גבוהה ביותר וסוללה עוצמתית המאפשרת הקלטת קול עד 6 חדשים בטעינה יחידה בסך הכל יכול המקליט לאגור עד 600 שעות הקלטת קול באמצעות כרטיס זיכרון פנימי ענק של 32GB למרות יכולות ההקלטה המרשימות שלו עדיין מדובר במכשיר קטן יחסית שכל אורכו הוא 7 ס"מ למכשיר חיישן קול שמאפשר למכשיר להקליט רק כאשר יש קול או רעש בסביבה הפעלה פשוטה - לחיצה על לחצן אחד והמכשיר יתחיל להקליט המכשיר כולל מגנט המאפשר להצמיד אותו בבטחה במקום הנכון האזנה לקבצים המוקלטים מתבצעת על-ידי חיבור המקליט למחשב או טלפון נייד הטענה מהירה מתבצעת תוך שעתיים מחיבור המכשיר למקור מתח פרטים נוספים..
 10. מכשיר הקלטה סמוי בדיסק און קי בחיבור USB עם זיכרון 8GB - DV337
  149.00 ₪
  המכשיר נראה כמו מחזיק מפתחות דיסק און קי בלחיצת כפתור אחת מקליט את כל הקולות בחדר. מכשיר תמים למראה המקליט באיכות סאונד גבוהה במיוחד. מתאים לנשיאה בארנק או בכיס. תכונות: הקלטה בלחיצת כפתור אחת. כמות זיכרון 8GB . תמיכה ב 2.0 USB כולל סוללת ליתיום מובנית לטעינה מהמחשב. משמש להעברת קבצים בין מחשבים. יכולת הקלטה ושמירה. למכשיר שימוש כפול- גם התקן זיכרון וגם מכשיר הקלטה שימוש פשוט וקל ללא צורך בהתקנה 6-7 שעות הקלטה בטעינה יחידה נתונים טכניים: מתאים למערכות הפעלה Windows SE/ME/2000/XP/Vista, Mac OS 8.6 ומעלה, UNIX, 2.4 LINUX ומעלה. סוללת ליתיום 120mAH זמן טעינה שעתיים וחצי. מהירות קריאה 12Mb לשניה, מהירות כתיבה 3Mb לשניה. מידות: אורך 6.9 ס"מ רוחב 2.5 ס"מ עובי 1 ס"מ פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 72

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

איך לבחור את מכשיר ההקלטה הנכון?

 

 

כאשר מתעורר הצורך להקליט פגישה חשובה או לנטר את מה שקורה בסביבה שבה אנחנו לא נמצאים חשוב להצטייד במכשיר הקלטה זעיר או מקליט קול סמוי אשר יאפשרו לנו לתעד בדרך נסתרת את המתרחש וזאת למטרת צבירת ראיות לשימוש עתידי או ידע אישי שיאפשרו לנו לפעול בהתאם.

 

לכן כאשר אנחנו צריכים לבחור מקליט קול שיתאים לדרישות הספציפיות שלנו יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

 

מיקום המקליט - המקום בו נרצה לעשות שימוש במכשיר ההקלטה הוא פרמטר חשוב לבחירת סוג המקליט הנדרש. אם מדובר בפגישה חשובה המתנהלת במקום פרטי השייך לנו כגון בית או משרד ניתן להסתיר מקליט קול זעיר בסביבה הסמוכה  - על המדף או מתחת לשולחן ואם זו פגישה המתנהלת במקום ניטרלי כמו בית קפה או במקום של האדם אתו אנו נפגשים יש צורך לשים את מכשיר ההקלטה הקטן על הגוף שלנו, בתוך הכיס או בתיק בסמוך

 

משך ההקלטה – כאשר מדובר בפגישה משך ההקלטה הינה פרמטר פחות מהותי כי רוב מקליטי הקול מאפשרים זמני הקלטה ארוכים, גם הקטנים ביניהם מספיקים לפגישות ארוכות. אך כאשר יש צורך להקליט זמנים ארוכים נדרש לעשות שימוש במקליטים בעלי סוללה חזקה המאפשרים הקלטה למשך ימים, שבועות ואף חודשים.

 

רמת הפעילות בסביבה המוקלטת – כאשר מדובר בפגישה סביר להניח שנרצה להקליט את כל מהלכה לכן בחירה במכשיר הקלטה עם חיישן קול מיותרת לצורך שלנו, אך אם יש צורך להקליט סביבה בה כמות הפעילות (הדיבורים) היא נמוכה נרצה לעשות שימוש במכשיר הקלטה סמוי עם חיישן קול שיאפשר לנו הקלטה ממוקדת מטרה אשר תספק לנו בסוף התהליך חומר מוקלט רלוונטי וממוקד.

 

גודל המכשיר – מן הסתם תמיד נחפש מכשיר הקלטה הכי קטן שניתן לרכוש כי הוא יקל עלינו בהסתרתו בדרך יעילה וחשאית אך למרות שהמקליטים הקטנים שקיימים היום בשוק מסוגלים להקליט במשך שעות רבות עדיין גודל הסוללה הוא פרמטר שלא ניתן להתעלם ממנו בבחירת המקליט הנכון. ככל שנרצה להקליט זמנים ארוכים יותר הגובלים במספר שבועות או חודשים נידרש למקליטי קול סמויים בעלי סוללה חזקה ובהתאם לגודל הסוללה כל גם גודלו הפיזי של המכשיר יהיה גדול יותר.