"
סניף מרכז - ראשי : רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 15:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 שירות לקוחות גם בווטסאפ 054-2661080 -הודעות בלבד [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 035537771 והנייד 0542661080 (להודעות ווטסאפ בלבד)

מכשירי הקלטה

מכשירי הקלטה בטכנולוגיה עכשווית, פשוטים וידידותיים למשתמש ומאפשרים מגוון רחב של שימושים. מכשיר הקלטה זעיר, מכשיר הקלטה סמוי. יש מכשירי הקלטה דיגיטאליים ויש מכשירי הקלטה אנלוגיים. מכשירי ההקלטה הפכו למוצר "חובה" לכל איש כי אנחנו לא יכולים לדעת אף פעם מתי נצטרך להשתמש בהם.

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-60 מתוך 73

דף:
  1. 1
  2. 2

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-60 מתוך 73

דף:
  1. 1
  2. 2

איך לבחור את מכשיר ההקלטה הנכון?

 

 

כאשר מתעורר הצורך להקליט פגישה חשובה או לנטר את מה שקורה בסביבה שבה אנחנו לא נמצאים חשוב להצטייד במכשיר הקלטה זעיר או מקליט קול סמוי אשר יאפשרו לנו לתעד בדרך נסתרת את המתרחש וזאת למטרת צבירת ראיות לשימוש עתידי או ידע אישי שיאפשרו לנו לפעול בהתאם.

 

לכן כאשר אנחנו צריכים לבחור מקליט קול שיתאים לדרישות הספציפיות שלנו יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

 

מיקום המקליט - המקום בו נרצה לעשות שימוש במכשיר ההקלטה הוא פרמטר חשוב לבחירת סוג המקליט הנדרש. אם מדובר בפגישה חשובה המתנהלת במקום פרטי השייך לנו כגון בית או משרד ניתן להסתיר מקליט קול זעיר בסביבה הסמוכה  - על המדף או מתחת לשולחן ואם זו פגישה המתנהלת במקום ניטרלי כמו בית קפה או במקום של האדם אתו אנו נפגשים יש צורך לשים את מכשיר ההקלטה הקטן על הגוף שלנו, בתוך הכיס או בתיק בסמוך

 

משך ההקלטה – כאשר מדובר בפגישה משך ההקלטה הינה פרמטר פחות מהותי כי רוב מקליטי הקול מאפשרים זמני הקלטה ארוכים, גם הקטנים ביניהם מספיקים לפגישות ארוכות. אך כאשר יש צורך להקליט זמנים ארוכים נדרש לעשות שימוש במקליטים בעלי סוללה חזקה המאפשרים הקלטה למשך ימים, שבועות ואף חודשים.

 

רמת הפעילות בסביבה המוקלטת – כאשר מדובר בפגישה סביר להניח שנרצה להקליט את כל מהלכה לכן בחירה במכשיר הקלטה עם חיישן קול מיותרת לצורך שלנו, אך אם יש צורך להקליט סביבה בה כמות הפעילות (הדיבורים) היא נמוכה נרצה לעשות שימוש במכשיר הקלטה סמוי עם חיישן קול שיאפשר לנו הקלטה ממוקדת מטרה אשר תספק לנו בסוף התהליך חומר מוקלט רלוונטי וממוקד.

 

גודל המכשיר – מן הסתם תמיד נחפש מכשיר הקלטה הכי קטן שניתן לרכוש כי הוא יקל עלינו בהסתרתו בדרך יעילה וחשאית אך למרות שהמקליטים הקטנים שקיימים היום בשוק מסוגלים להקליט במשך שעות רבות עדיין גודל הסוללה הוא פרמטר שלא ניתן להתעלם ממנו בבחירת המקליט הנכון. ככל שנרצה להקליט זמנים ארוכים יותר הגובלים במספר שבועות או חודשים נידרש למקליטי קול סמויים בעלי סוללה חזקה ובהתאם לגודל הסוללה כל גם גודלו הפיזי של המכשיר יהיה גדול יותר.