סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

גילוי מצלמות נסתרות

האם מישהו עוקב אחריכם? אל תשאירו מקום לספק 

אם יש לכם תחושה כי מישהו עוקב אחריכם, אם יש סיבה שמישהו יעקוב אחריכם, אל תשאירו מקום לספק, גלו האם יש מצלמות נסתרות בקרבתכם.

האזנות סתר אינן חוקיות, אך לעתים עובדה זו לא מרתיעה אנשים הרוצים לגלות סודות מסחריים או סודות אישיים. אתם צריכים להגן על עצמכם ולדעת האם מישהו עוקב אחריכם.

לפניכם מגוון מוצרים שיעזרו לכם לגלות מצלמות נסתרות או אמצעי האזנה אחרים. 

 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

8 פריט(ים)

 1. גלאי מצלמות נסתרות ואמצעי האזנה BD808
  199.00 ₪
  מכשיר אישי קטן מימדים ונוח לתפעול. מגלה משדריRF, הקלטת קול ו/או מצלמות אלחוטיות. מעולה לאנשי עסקים, לפגישות שנערכות מחוץ למשרד, לאלו שמתארחים בצימרים ועוד... המכשיר מסוגל לגלות כל משדר להקלטת קול ו/או תמונה בטווח התדרים 100MHz ל 2.4GHz טווח אפקטיבי: רדיוס של עד 10מטר. מדות: 66X35X14 מ"מ. משקל: 26גרם. * המכשיר מאוד יעיל ורגיש, בזמן בדיקה יש להרחיק טלפונים סלולריים ו/או לנתק מהם את הסוללה! פרטים נוספים..
 2. מכשיר גילוי ואיתור מצלמות סמויות והאזנות סתר BD55
  199.00 ₪
  מאפשר זיהוי כולל של כל המצלמות האלחוטיות, wifi, או טלפונים ניידים. ואמצעי האזנה למכשיר רמקול חיצוני מצב רטט ומצב שקט. אפשרות הגברה והנמכה של רגישות המכשיר לקליטה מצלמות. נורה המציגה כי הסוללה חלשה. חיווי למרחק המצלמה מהמכשיר (4 לדים) למצלמה התראה קול ולדים הנדלקים ע"פ המרחק מהמצלמה, בעת ההתקרבות למצלמה, הקול מתגבר ובמקביל נדלקות הנורות. מאפשרת העברה למצב רטט או אוזניה. המכשיר פועל באמצעות 2 סוללות AAA. אפשרות לאיסוף עצמי מגבעתיים בתאום מראש! פרטים נוספים..
 3. בדיקה מקצועית לגילוי האזנות סתר ומצלמות נסתרות
  0.00 ₪
  על מנת לבצע בדיקה מקיפה וחד-משמעית שתחזיר את השקט הנפשי שלכם כדאי להיעזר בצוות המקצועי שלנו שיבוא למשרד או לבית ויבדוק באמצעות המיכשור המתקדם בעולם אם הותקנו בסביבתכם מצלמות נסתרות או אמצעי האזנה. פעם מחירי אמצעי האזנה ומצלמות נסתרות היו גבוהים במיוחד והיה צורך להשתמש בשירותיו של חוקר פרטי על-מנת להתקין אמצעי האזנה וצילום כיום כמעט כל אחד יכול לקנות באינטרנט מכשירי ציתות והאזנה ומצלמות נסתרות ולהתקין אותם בבית,במשרד או ברכב בקלות ומהירות רבה. ישנם מגוון מכשירים שניתן להסליק ברכב על-מנת לצותת ולעקוב לדוגמת: מכשירי ציתות סלולרים GSM משדרים ומקלטים להאזנה אלחוטית משדרי טלפון מצלמות אלחוטיות מכשירי מעקב לוויניים התקנת מכשירים אלה פוגעת בפרטיותך וכן הינה בניגוד לחוק אז אם את/ה מודאג/ת ומחפשים שקט נפשי תתקשרו ונשמח להציע לכם את שירותינו בסוף תהליך הבדיקה ניתן יהיה לקבל אישור בכתב וחתום על ידינו במקרה וימצאו מכשירי האזנה ,הקלטה או צילום -וזאת ללא תשלום נוסף להצעת מחיר לבדיקה התקשרו 03-5537771 פרטים נוספים..
 4. PRO2000 מכשיר מקצועי לגילוי ואיתור האזנות סתר ומצלמות אלחוטיות
  960.00 ₪
  בימינו לא ניתן להיות בטוח בוודאות שהסביבה בה אנו נמצאים נקייה מאוזניים ועיניים מרוחקות המאזינות ובולשות אחרינו ללא ידיעתנו. בכל מקום כמעט,גם אם הוא פרטי כמו בית או משרד או מקומות ציבוריים כגון חדרי ישיבות,חדרי מלון,צימרים ומקומות ציבוריים שונים קיימת האפשרות שאנחנו לא לגמרי לבד.לרווחתנו הרבה,הטכנולוגיה התקדמת של היום מאפשרת לנו להתגונן מול הפגיעה הזו בפרטיות שלנו באמצעות גלאי האזנות ומצלמות מקצועי המכסה טווח רחב ביותר של של תדרים הנפלטים ממגוון רחב של מכשירי האזנה ושידורים שונים של מצלמות אלחוטיות. מכשיר האיתור ההאזנות PRO2000 יבטיח את ביטחונכם בעזרת חשיפת אמצעי ההאזנה והצילום במקומות בהם חשובה לכם הפרטיות. הפעלת המכשיר ותהליך הבדיקה הוא פשוט. כל שצריך הוא להפעיל את המכשיר,לכייל אותו בהתאם לסטטוס התדרים האלחוטיים אשר בסביבה ואז לסרוק את המקום ביסודיות. והיה והמשכיר יגלה מכשיר האזנה או מצלמה אלחוטית בסביבה הנבדקת הוא יתריע בצורה ברורה באמצעות צג הלדים שעל צידו הקדמי. תדרי גילוי: 800 mhz - 1500 mhz ; 1800 - 2500 mhz 20 mhz - 6.0 ghz אינדיקציות באמצעות קול או נוריות לד משקל 0.4 kg גודל: 175x w 60x h 25 מ"מ טווח זיהוי: עד 50מטר טמפרטורת עבודה - 10 ~ + 55 מעלות צלזיוס בערכה: rf גלאי 1 יחידות ; סוללה : 1 יחידות ; אנטנת 1 יחידות פרטים נוספים..
 5. מגלה האזנות ועיניות של מצלמות נסתרות במכשיר אחד LBD404
  460.00 ₪

  חושד שעוקבים אחריך? מקליטים אותך בהסתר? מאזינים לך ללא ידיעתך? יש פתרון!

    מכשיר קטן ויעיל יעזור לך להגן על עצמך מפני אמצעי ריגול שונים, המכשיר מגלה חלק גדול מאד מאמצעי הריגול, כמו: מצלמות נסתרות, מצלמות אלחוטיות, מכשירי האזנה שונים, מכשירי האזנה gsm, אמצעי האזנת בלוטוס, האזנות wifi, והאזנות והקלטות אודיו.

  למכשיר פונקציות שונות, פותחים את המכשיר עובדים לפי ההוראות והנתונים ומגלים את אמצעי הריגול בקלות וביעילות.

  מכשיר מקצועי המסוגל לגלות עיניות של כל מצלמה נסתרת והאזנה של מכשירים שונים בפשטות ובקלות רבה. המכשיר שולח תאורת אינפרא מרוכזת לעבר האיזור הנסרק ומקבל היבהוב חוזר מעדשת העינית הזעירה באמצעות רפלקטור

   מזהה עיניות של כל מצלמה נסתרת חוטית ואל-חוטית מגלה מכשירי האזנה סלולריים ו -RF

  מגלה מכשירי מעקב GPS

  מגלה טלפונים אלחוטיים

   מגלה משבשי תדרים סלולריים,GSP,WIFI

  1MHz עד 6.5GHz כיסוי תדרים נרחב לזיהוי אמצעי האזנה

  שתי אפשרויות של התראה - זימזום ורטט.

  אפשרות לחיבור אוזניות (מצורפות לערכה)

  עד 16 שעות עבודה רצופות! קל ונוח לשימוש.

  כולל הוראות הפעלה בעברית

   

   

   

   

  פרטים נוספים..
 6. גילוי האזנות ומצלמות ברכב
  0.00 ₪
  צוות מומחה בתחום יגיע לרכבך עם המכשור המתקדם ביותר לגילוי האזנות סתר ומצלמות נסתרות ויבדוק בצורה יסודית האם הותקנו ברכבך מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות פעם מחירי אמצעי האזנה ומצלמות נסתרות היו גבוהים במיוחד והיה צורך להשתמש בשירותיו של חוקר פרטי על-מנת להתקין אמצעי האזנה וצילום ברכב כיום כמעט כל אחד יכול לקנות באינטרנט מכשירי ציתות והאזנה ומצלמות נסתרות ולהתקין אותם ברכב בקלות ומהירות רבה. ישנם מגוון מכשירים שניתן להסליק ברכב על-מנת לצותת ולעקוב לדוגמת: מכשירי ציתות סלולרים GSM משדרים ומקלטים להאזנה אלחוטית משדרי טלפון מצלמות אלחוטיות התקנת מכשירים אלה פוגעת בפרטיותך וכן הינה בניגוד לחוק אז אם את/ה מודאג/ת ומחפשים שקט נפשי תתקשרו ונשמח להציע לכם את שירותינו בסוף תהליך הבדיקה ניתן יהיה לקבל אישור בכתב וחתום על ידינו במקרה וימצאו מכשירי האזנה ,הקלטה או צילום -וזאת ללא תשלום נוסף להצעת מחיר לבדיקה התקשרו 03-5537771 פרטים נוספים..
 7. מכשיר מקצועי לגילוי האזנות ומצלמות אלחוטיות RF-PRO2003
  1,490.00 ₪
  בעולם של היום עם כל החידושים והטכנולוגיה המתקדמת אנשים יכולים להתקין בפשטות ובקלות מכשירי האזנה, מכשירי הקלטה ומצלמות נסתרות לכל מי שהם רוצים ללא צורך בידע מוקדם. באותה פשטות ניתן היום להתגונן מול מכשירים אלה בעזרת מכשירים שונים לגילוי האזנות ומצלמות,מכשירים אלה מאפשרים לאתר האזנות ומצלמות ללא כל ידע מוקדם ולעשות זאת בעצמך. אנחנו מוכרים באתר דיפנדר מגוון רחב של אמצעים לבדיקת ואיתור האזנות סתר. כל המכשירים,רובם ככולם מאפשרים לגלות מכשירי האזנה וציתות ברמות משתנות אך כאשר יש עניין בציוד לאיתור האזנות העומד בשורה אחת עם מכשירים מקצועיים אז מדובר ב RF-PRO2003 המכשיר האישי היחיד המסוגל לזהות מכשירי האזנה ממרחק של כמה מטרים וכמו-כן לזהות פעילות של טלפונים סלולריים מדור 2+דור 3+דור 4 גלאי האזנות ומצלמות נסתרות אלחוטיות זה מאפשר לך לעשות את העבודה בעצמך. איתור האזנות ומצלמות נסתרות בהישג יד לכל מי שמעוניין להחזיר את השקט הנפשי שלו בלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני ומעוניין במכשיר שיהיה תמיד זמין במקרה של צורך פרטים נוספים..
 8. מכשיר מקצועי לגילוי האזנות סתר ומצלמות נסתרות PRO2019
  1,890.00 ₪
  בעולם של היום עם כל החידושים והטכנולוגיה המתקדמת אנשים יכולים להתקין בפשטות ובקלות מכשירי האזנה, מכשירי הקלטה ומצלמות נסתרות לכל מי שהם רוצים ללא צורך בידע מוקדם. באותה פשטות ניתן היום להתגונן מול מכשירים אלה בעזרת מכשירים שונים לגילוי האזנות ומצלמות,מכשירים אלה מאפשרים לאתר האזנות ומצלמות ללא כל ידע מוקדם ולעשות זאת בעצמך. אנחנו מוכרים באתר דיפנדר מגוון רחב של אמצעים לבדיקת ואיתור האזנות סתר. כל המכשירים,רובם ככולם מאפשרים לגלות מכשירי האזנה וציתות ברמות משתנות אך כאשר יש עניין בציוד לאיתור האזנות ומצלמות נסתרות העומד בשורה אחת עם מכשירים מקצועיים אז מדובר ב PRO2019 המכשיר האישי היחיד המסוגל לזהות מכשירי האזנה ממרחק של כמה מטרים וכמו-כן לזהות פעילות של טלפונים סלולריים מדור 2+דור 3+דור 4 מסוגל לאתר את כל סוגי המצלמות הנסתרות ולא משנה מה גודלן ואם הן פעילות באותה נקודת זמן. גלאי האזנות ומצלמות נסתרות אלחוטיות זה מאפשר לך לעשות את העבודה בעצמך. איתור האזנות ומצלמות נסתרות בהישג יד לכל מי שמעוניין להחזיר את השקט הנפשי שלו בלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני ומעוניין במכשיר שיהיה תמיד זמין במקרה של צורך פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

8 פריט(ים)