סניף מרכז - ראשי : רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 סניף צפון – חיפה: רחוב העצמאות 10 קריית אתא שעות פעילות: 10:00 עד 19:00 / שישי עד 13:30 טל – 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

עם משדר בחיבור אל-חוטי

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)

 1. אוזניה אלחוטית נסתרת זעירה עם משדר בלטוס BT700
  950.00 ₪

  אוזניה זעירה הנכנסת לתעלת האוזן ואינה נראית לסביבה עם משדר בלוטוס המתחבר אלחוטית לטלפון הנייד ומשדר אלחוטית לאוזניה

  לאוזניה איכות שמע מצוינת ומאפשרת לנהל שיחה דו-כיוונית

  כיצד זה עובד:

  מחברים את ערכת השמע לטלפון הסלולרי

  ערכת השמע נראית כמו דיבורית המגיעה עם טלפונים סלולריים

  אך במקום אוזנייה ישנו משדר המוסלק מתחת לבגדים והוא זה שמשדר את האודיו לאוזניה. 

  אוזניה בסגנון השב"כ

  מוסתרת בתוך האוזן וכמעט בלתי נראית

  ניתן לחבר לכל מכשיר עם כניסת אוזניות

  כולל 2 סוללות סוני 337 SR416SW

  הערכה כוללת גם מיקרופון מובנה בלולאת הצוואר

  הערכה כוללת: 

  אוזניה אחת

  סוללות כפתור לאוזניה 2

  ערכת חיבור לטלפון סלולרי התומך בבלוטוס

  פרטים נוספים..
 2. אוזניה נסתרת זעירה עם משדר עצמאי בצורת כרטיס אשראי CME388
  1,200.00 ₪
  ישנם סוגים שונים של אוזניות נסתרות.יש כאלה עם משדר חוטי המתחבר ישירות לשקע האוזניות של הטלפון וישנם משדרים המתחברים אל-חוטית באמצעות בלוטוס. ברוב המערכות של האוזניות הנסתרות צריך לעשות שימוש בטלפון סלולרי על-מנת שניתן יהיה לנהל שיחה סמויה. במקרים שבהם אין אפשרות לעשות שימוש בטלפון סלולרי או שמעדיפים שלא ניתן להשתמש במערכת זו המשלבת משדר בצורת כרטיס אשראי כאשר ניתן להכניס לתוך המשדר כרטיס סים המאפשר לשדר את השיחה לאוזניה הנסתרת בתוך האוזן פרטים נוספים..
 3. אוזניה נסתרת אלחוטית עם משדר נגן MP3
  1,190.00 ₪
  פעמים רבות נתקלים במצב בו יש צורך להקליט מלל ולהשמיע אותו בסיטואציה אחרת וזאת ללא ידיעת הסביבה. למשל אם יש לנו הרצאה ואנחנו מעוניינים להרצות ללא עזרת חומר כתוב אך חשוב לנו להפגין ידע ולא לשכוח פרטים חשובים ניתן לעשות שימוש באוזניה נסתרת המאפשרת לשמוע חומר מוקלט מראש בזמן אמת. כל מה שנדרש לעשות הוא להקליט את החומר הרצוי על גבי כרטיס הזיכרון המצורף לערכה ואחר כך להכניסו לתוך הנגן .בלחיצה על כפתור ההפעלה הנגן ישדר את כל החומר המוקלט מראש ישירות לאוזניה הזעירה הנמצאת בתוך האוזן. האוזניה הקטנה נכנסת לתוך תעלת האוזן ואין שום אפשרות לראות אותה מבחוץ. את המשדר יש למקם מסביב לצוואר ומתחת לחולצה והוא ישדר אלחוטית לאוזניה ללא ידיעת הסביבה. פרטים נוספים..
 4. אוזניה נסתרת זעירה עם משדר משולב בגופייה US446
  1,550.00 ₪
  גופייה משולבת משדר לשידור אלחוטי לאוזניה נסתרת בתוך האוזן הערכה כוללת את האוזניה הזעירה וסוללות להפעלתה למשדר המוסלק בגופיה יש סוללה נטענת פרטים נוספים..
 5. אוזניה סמויה לפלאפון עם משדר עט סלולרי SP-808
  1,690.00 ₪
  אוזניה אלחוטית זעירה הנכנסת לתוך תעלת האוזן ומאפשרת לבצע שיחה סלולרית באמצעות משדר בצורת עט העט הסלולרי משדר אלחוטית לאוזניה שנמצאת בתוך האוזן בתוך העט יש כרטיס סים ומספר טלפון להתקשרות מדובר בעט אמתי שמאפשר כתיבה ערכה מושלמת ומקצועית המאפשרת שידור קולי אלחוטי לא צורך בטלפון סלולרי פרטים נוספים..
 6. אוזניה אלחוטית סמויה עם משדר סלולרי WP-99
  1,650.00 ₪
  אוזנית ריגול זעירה עם משדר סלולרי הפועל באמצעות כרטיס סים הקופסה הסלולרית משדרת סאונד אלחוטי לאוזניה המזערית שבתוך האוזן ניתן לנהל שיחה דו-כיוונית באמצעות המיקרופון הרגיש שממוקם במשדר פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)