סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מצלמות נסתרות

היתרון העיקרי של מצלמה זעירה הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ואו לשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. מצלמות נסתרות ניתן לחבר למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR. מצלמות ריגול נסתרות מספקות פתרון נפלא לפיקוח על המטפלת, העובדים ועוד. כאן תמצא/י מצלמות נסתרות ופתרונות מגוונים להסלקה כמו: מצלמה נסתרת בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי נפח או בגלאי עשן, DVR נסתר ועוד. בקטלוג ציוד בילוש של החנות תמצא/י את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר לדרישותיך ולתקציבך.

סוגים עיקריים של מצלמות נסתרות:

 • מצלמה נסתרת קטנה
 • מצלמה נסתרת זעירה
 • מצלמה נסתרת אלחוטית 
 • מצלמות זעירות 
 • מצלמה סמויה 
 • מצלמה נסתרת לבית 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 196

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמת גוף לבישה לכוחות ביטחון ופיקוח PR69
  490.00 ₪
  מצלמות גוף לכוחות הביטחון והמשטרה הן כלי משמעותי לשיפור איכות השירות לציבור. הן מסייעות בחשיפת עובדות באופן אובייקטיבי, בביסוס ראיות, מהוות גורם מרסן, מגדילות את כושר ההרתעה ויוצרות שקיפות גבוהה של עבודת המשטרה וכוחות הביטחון ואופן ההתנהלות מול האזרח, תוך שמירת זכויות הפרט המצלמה מתאימה גם לאנשי פיקוח עירוני ולתיעוד אירועים בהתאם איכות צילום מצוינת - 1920x1080HD כולל זווית צילום רחבה - 125 מעלות סוללה פנימית נטענת המספיקה לצילום רציף של עד 8 שעות בטעינה יחידה כולל ראיית לילה נסתרת - בהפעלת ראיית הלילה זמני פעילות הסוללה יתקצרו תומכת בכרטיסי זיכרון עד 128GB סוללה פנימית נטענת חזקה ביותר - 1500MaH כבל טעינה TYPE C כולל הקלטת קול באיכות גבוהה כולל קליפס אחורי להצמדה לגוף פרטים נוספים..
 2. מצלמה נסתרת WIFI סמויה בשקע חשמל פעיל SR9900
  1,160.00 ₪
  מצלמה זעירה נסתרת בשקע חשמל פעיל עם שידור ישיר לטלפון הנייד באמצעות אפליקציה מדובר בשקע חשמל סטנדרטי שניתן להחליפו בשקע החשמל הקיים השקע מספק 220V + 2 יציאות פעילות של USB ניתן להוסיף למצלמה כרטיס זיכרון על מנת לצפות בחומר המוקלט ניתן לצפות בחומר המוקלט ישירות מהאפליקציה ללא צורך להוציא את כרטיס הזיכרון ניתן גם לצלם תמונות וסרטוני וידאו ישירות מהאפליקציה על גבי הטלפון למצלמה חיישן תנועה המתריע ישירות לאפליקציה כאשר ישנה התרחשות מול העדשה המצלמה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB זווית צילום 90 מעלות פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת לרכב סמויה בקופסת טישו XR7000
  990.00 ₪
  מצלמה זעירה סמויה בתוך קופסת טישיו למיקום על סך השמש המקליטה על כרטיס זיכרון ויכולה לשדר ישירות לנייד אם יש אינטרנט בסביבת הרכב המצלמה הנסתרת מקבלת זרם באמצעות סוללה פנימית נטענת המספיקה ל 4-5 שעות המצלמה מצלמת סרטוני וידאו כולל הקלטת קול ויכולה לתמוך בכרטיסי זיכרון עד 64GB התקנה מהירה ופשוטה - רק לחבר לסך השמש המצלמה מסופקת עם אפליקציה יעודית בחינם איכות צילום מעולה FHD זווית צילום 90 מעלות פרטים נוספים..
 4. מצלמה אלחוטית זעירה עם זווית רחבה ושידור לנייד MP900
  770.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם זווית צילום רחבה ביותר של 160 מעלות עם שידור לטלפון הנייד בזמן אמת לאחר שמחברים את המצלמה לוויי פיי ניתן לצפות בשידור שלה מכל מקום בעולם המצלמה כוללת חיישן תנועה רגיש שמתריע ברגע שמישהו עובר מול העדשה ניתן להוסיף כרטיס זיכרון כך שהמצלמה תתעד את כל המתרחש גם כאשר לא צופים בזמן אמת המצלמה כוללת ראיית לילה להצבה במקומות חשוכים ניתן לחבר ישירות לחשמל או לסוללה פרטים נוספים..
 5. עט מצלמה נסתרת עם יכולת צילום עד 3 שעות PVR999
  690.00 ₪
  עט מצלמה היא פתרון מצוין לתיעוד פגישות חשובות או על מנת להניח בצד על מנת לתעד סיטואציות מסוימות אך בשל גודלן הזעיר הן בדרך כלל פעילות עד שעה מקסימום להלן דגם חדש שנת 2021 עם יכולת צילום ממושכת עט כתיבה משולבת מצלמה זעירה עם צילום של עד 3 שעות בטעינה יחידה איכות צילום מעולה ברזולוציה של 1080P מקליטה סרטוני וידאו כולל קול תומכת בכרטיסי זיכרון ע 32GB פרטים נוספים..
 6. מצלמת בורג נסתרת עם שידור WIFI לטלפון SV9000
  1,190.00 ₪
  מצלמה זעירה עם ראש דמוי בורג המשדרת ישירות לאפליקציה בטלפון הנייד ומצוידת בכבל באורך 2 מטר המאפשר למשוך את העדשה הזעירה למגוון מקומות וכך מאפשר הסתרה קלה ניתן גם להקליט את החומר המשודר על ידי הוספת כרטיס זיכרון עד 64GB המאפשר צילום רציף של מעל שבוע ניתן להגדיר את המצלמה לצילום רצוף או צילום לפי תנועה ניתן לחבר את המצלמה ישירות לחשמל או לסוללה נטענת במקרה ואין מקור מתח בסביבה למצלמה זווית צילום של 90 מעלות ומצלמת באיכות FHD המצלמה משדרת וידאו בזמן אמת כולל קול פרטים נוספים..
 7. מצלמה נסתרת דקה עם ראיית לילה וסוללה לחמש שעות HR700
  350.00 ₪
  מצלמה זעירה עם גוף דק המאפשר להסתיר אותה בקלות במגוון מקומות. כל שנדרש לעשות על מנת לצלם בסתר הוא להטעין את המצלמה מספר שעות והיא תוכל לצלם באיכות גבוהה כולל הקלטת קול עד חמש שעות בטעינה יחידה. גם במקרה שנדרש לצלם בתנאי תאורה נמוכים המצלמה תוכל לבצע את המשימה שלה באמצעות לדים מסוג אינפרה שחור הנמצאים מצידי העדשה. את סרטוני הוידאו המצלמה שומרת על גבי כרטיס זיכרון שיש להתקין בצידה של המצלמה וניתן לצפות בחומר המוקלט על ידי חיבור המצלמה למחשב בעזרת הכבל המצורף בערכה. אז מה עוד חשוב לדעת? איכות צילום גבוהה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB זווית צילום של 70 מעלות רזולוציית צילום 1920*1080 סוללה פנימית נטענת 800mah צילום וידאו עד 5 שעות הקלטת אודיו עד 15 שעות מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה עם ראיית לילה מתאם לכרטיסי זיכרון כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 8. מצלמה זעירה עם סוללה נטענת לעשר שעות MG690
  490.00 ₪
  מצלמה נסתרת באורך 6 ס"מ הפועלת באמצעות סוללה פנימית נטענת המספיקה לעד 10 שעות צילום בטעינה יחידה אם יש צורך להפעיל מצלמה נסתרת לאורך זמן אז חייבים לחבר אותה למקור מתח. רוב המצלמות הן צרכניות זרם לא קטנות וכאשר הן מופעלות אך ורק באמצעות הסוללה הפנימית הנטענת זמני הפעילות שלהן קצרים ביותר ובמיוחד במצלמות הזעירות המכילות סוללות קטנות במיוחד. למצלמה הזעירה מדגם MG690 יש צריכת חשמל קטנה ביותר המאפשרת לה לפעול עד 10 שעות בטעינה יחידה. המצלמה תדאג להקליט על גבי כרטיס זיכרון סרטוני וידאו באיכות טובה כולל הקלטת קול. אז איך צופים בחומר המוקלט? המצלמה מקליטה את כל מה שהיא מצלמת על כרטיס זיכרון .אנחנו מספקים את המצלמה עם כרטיס זיכרון 32GB. את הכרטיס הזה אתם מחברים למחשב באמצעות מתאם שתקבלו בערכה ותוכלו לצפות בכל הסרטונים על גבי המחשב. כמה זעירה המצלמה? פחות משישה ס"מ אורך מסובך להפעיל את המצלמה? מאוד פשוט, מטעינים אותה 3 שעות מעבירים את המתג למצב ON והיא תתחיל לצלם מה מקבלים בערכה? מצלמה זעירה כרטיס זיכרון 32GB מתאם למחשב כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 9. מצלמה זעירה עם סוללה המספיקה עד 24 שעות SK300
  550.00 ₪
  מצלמה נסתרת עם מגנט וסוללה פנימית נטענת שיכולה לאפשר למצלמה להקליט בסתר סרטוני ויראו כולל קול רוצים לקבל עוד פרטים? הקליקו למטה פרטים נוספים..
 10. מצלמת כפתור זעירה המקליטה סרטונים כולל קול BC908
  460.00 ₪
  כפתור משולב מצלמה נסתרת המקליטה סרטוני וידאו באיכות גבוהה כולל הקלטת קול ניתן להתקין את המצלמה במקום כפתור רגיל או להצמיד לאביזר אחר המצלמה מקליטה את הסרטונים על גבי כרטיס זיכרון צפייה בסרטונים המוקלטים באמצעות חיבור למחשב הפעלה פשוטה וקלה באמצעות כפתור יחיד מקליטה ברזולוציה גבוהה HD מקליטה קול באיכות גבוהה סוללה פנימית נטענת לשימוש חוזר תומכת בכרטיסי זיכרון עד 64GB מקבלים בערכה: מצלמת כפתור זעירה כבל טעינה הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 196

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

סרטוני הדרכה של מצלמות נסתרות


מצלמה נסתרת עם חיישן תנועה

מצלמה נסתרת אלחוטית זעירה במטען לטלפון נייד