ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מעקב מטפלות בעזרת מצלמה נסתרת זעירה

מצלמה נסתרת למטפלת - להקליט ולצלם את המטפלת בזמן אמת כשאנו מחוץ לבית

אנו שוכרים מטפלת ומקווים שאנו משאירים את הדבר היקר לנו ביותר בידיים הנאמנות והטובות ביותר. האמנם?!  

בשנים האחרונות התגלו מקרים רבים של התעללות בילדים, תינוקות וזקנים חסרי ישע על ידי מטפלות ומטפלים אשר אותם יעדנו לשמור על ביטחונם ואושרם של יקירנו. חשיפת המקרים הרבים הללו באמצעות מצלמה נסתרת למטפלת הביאה להתעוררות בשוק מצלמות המעקב. רבים בחרו להפיג את חששם על ידי הצבת מצלמה למטפלת או באמצעות מכשירי עיקוב אחרים.  

לפניכם סל מוצרים שיאפשרו לצלם ולהקליט את המטפלת כשאתם מחוץ לבית. 

חשוב לציין כי הצבת מצלמות נסתרות קטנות למעקב בכללי ומצלמה נסתרת למטפלת בפרט, דורשת התקנה מקצועית ודיסקרטית. אם אתם מעוניינים להתקין מצלמות למטפלת עדיף לפנות לגורם בעל ניסיון ומומחה בביצוע התקנת מצלמות מעקב. 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 58

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מכשיר האזנה מרחוק נסתר במחזיק מפתחות VK6
  690.00 ₪
  מחזיק מפתחות משולב מכשיר ציתות זעיר המאפשר להאזין מרחוק לכל המתרחש בסביבת המכשיר לא משנה מאיזה מרחק. המכשיר מסופק עם כרטיס סים ומספר טלפון שניתן להתקשר אליו בכל נקודת זמן ומכל מקום מכשיר דיסקרטי לחלוטין - לא ניתן להבחין במכשיר ההאזנה מבחוץ המכשיר עונה אוטומטית ואינו משמיע כל רעש איכות שמע מצוינת פרטים נוספים..
 2. מכשיר הקלטה זעיר סמוי בתיק לגן ילדים KVR55
  690.00 ₪
  אנחנו שולחים כל יום את הילדים שלנו לגן הילדים במטרה שיקבלו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר אך לא עובר שבוע מבלי שאנחנו שומעים על איזה מקרה מצער של מטפלת בגן הילדים שנתפסת בגין התנהגות לא ראויה. בדיוק לשם כך פיתחנו במעבדה שלנו תיק ילדים משולב מכשיר הקלטה דאגנו לכך שהסוללה תספיק ליום שלם בו שוהה הילד בגן - הקלטה רצופה של 8-10 שעות בטעינה יחידה כמו כן ניתן להביא תיק שאתם בוחרים בעצמכם ואנחנו נדאג להסליק בו את המצלמה גודל התיק - 23*21cm פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת זעירה סמויה בתיק ילדים CR588
  990.00 ₪
  אנחנו שולחים כל יום את הילדים שלנו לגן הילדים במטרה שיקבלו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר אך לא עובר שבוע מבלי שאנחנו שומעים על איזה מקרה מצער של מטפלת בגן הילדים שנתפסת בגין התנהגות לא ראויה. בדיוק לשם כך פיתחנו במעבדה שלנו תיק ילדים משולב מצלמה נסתרת המקליט סרטוני וידאו כולל קול דאגנו לסוללה חזקה שתספיק לעד 5 שעות צילום בטעינה יחידה כמו כן ניתן להביא תיק שאתם בוחרים בעצמכם ואנחנו נדאג להסליק בו את המצלמה *** התיק המוצג בתמונה הוא לצורך המחשה בלבד פרטים נוספים..
 4. מצלמה נסתרת סמויה בדובי BBR-48
  1,350.00 ₪
  בובת דובי משולבת מצלמה נסתרת המצלמה כוללת חיישן תנועה המאפשרת לצלם רק בזמן תנועה ניתן לבחור את הספק הסוללה בהתאם לזמן הצילום הנדרש מתאים במיוחד למעקב מטפלות כאשר קיים חשש פרטים נוספים..
 5. מצלמה נסתרת זעירה עם יכולת הקלטה עצמאית RV63
  550.00 ₪
  מצלמה זעירה הניתנת להסלקה קלה ופשוטה ומקליטה על גבי כרטיס זיכרון עם איכות צילום גבוהה המצלמה הקטנה מקליטה סרטוני וידאו כולל קול כאשר העדשה מחוברת בשרוך גמיש שמאפשר הסתרה במגוון מקומות ניתן להפעיל את המצלמה באמצעות חיישן תנועה או צילום רציף אפשרות לסוללה המספיקה לעד 10 שעות תפעול פשוט וקל באמצעות שלט מצורף תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 6. מקליט קול מקצועי זעיר RV76
  460.00 ₪

  מכשיר הקלטה קטן במיוחד המאפשר להחביא אותו במגוון מקומות או חפצים - ניתן להסתיר את המקליט הזעיר בבית,במשרד ברכב ואף בתוך אביזרים שונים ועדיין הוא יקליט בצורה מקצועית את הסביבה

  איכות שמע מקצועית - ניתן לשים את המכשיר הזעיר בכיס המכנסים והוא יקליט בצורה ברורה ואיכותית.גם אם ימוקם בתוך תיק מרוחק עדיין איכות ההקלטה תהיה ראוייה

  זיכרון פנימי גדול - 8GB - מאפשר שמירה של מעל 100 שעות הקלטה - את החומר המוקלט ניתן להעביר בדרך פשוטה למחשב או כל זיכרון נייד אחר

  סוללה זעירה אך עוצמתית המאפשרת הקלטה ארוכה במיוחד - עד 10 שעות רצוף - את הסוללה ניתן להטעין על-ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות המתאם המצורף בערכה

  מאפשר שמיעה ההקלטות באמצעות המחשב או חיבור האוזניות המצורפת בערכה

   ניתן לעשות שימוש במכשיר ההקלטה גם כנגן מוזיקה

   

   

   

  פרטים נוספים..
 7. מכשיר הקלטה מקצועי עם זמן הקלטה ארוך במיוחד וחיישן קול RX546
  760.00 ₪

  מדובר במכשיר הקלטה סמוי בגודל של קצת יותר מקופסת גפרורים בעל סוללה חזקה במיוחד המסוגל להיות פעיל עד שלושה שבועות ולהקליט יותר משבוע ללא צורך בהטענה.

  מכשיר ההקלטה רגיש במיוחד ובעל איכות הקלטה מצוינת מסוגל להקליט באיכות מעולה HD גם אם מניחים אותו במקום מרוחק או מסתירים אותו במגירה או בכל מקום נסתר אחר בבית, בעסק או ברכב.

  למכשיר פונקציה של חיישן קול המאפשר להקליט רק כאשר יש קול או רעש בסביבתו וכאשר יש שקט בסביבה הוא נכנס לתרדמת וכך לא צורך זיכרון וצורך הרבה פחות סוללה.

   למכשיר זיכרון פנימי של 16GB והוא מאפשר שמירת חומר מוקלט של יותר מ – 250 שעות.

  הפעלת המכשיר היא פשוטה – כל מה שצריך לעשות על-מנת להפעיל אותו הוא להעביר את המתג ממצב אחד לשני והוא מתחיל להקליט. הנורה תהבהב מספר פעמים על מנת לעדכן אותנו שאכן המכשיר התחיל להקליט ואח"כ תכבה על-מנת לא להסגיר את הימצאותו של המכשיר.

   על-מנת להקשיב לכל הקבצים שהקלטנו כל מה שצריך זה לחבר את מכשיר ההקלטה לכניסת ה- USB של המחשב באמצעות הכבל המצורף לערכה והמחשב יזהה אוטומטית את המקליט שיחות כהתקן ויפתח חלון עם כל קבצי הקול המוקלטים.

  ציוד ריגול מקצועי של מעבדת דיפנדר

   

  פרטים נוספים..
 8. מצלמה נסתרת מוסלקת בסוללת גיבוי לטלפונים ניידים - RS55
  660.00 ₪
  זוהי סוללת גיבוי לטלפונים ניידים, אמיתית ופעילה היכולה להטעין את כל סוגי הטלפונים הניידים העושים שימוש בכבל טעינה USB. ההבדל הגדול בינה לבין סוללות גיבוי רגילות בא לידי ביטוי בכך שהסוללה מכילה מצלמה נסתרת זעירה ומיקרופון זעיר ומאפשרת לצלם סרטוני וידאו כולל סאונד. המצלמה הקטנה מאפשרת צילום איכותי ברזולוציה גבוהה ומעבר לכך היא מצוידת בחיישן תנועה המזהה ומקליט כל מי שעובר מול עדשת המצלמה וכך מאפשרת צילום חומר רלוונטי בלבד וחוסכת מקום על כרטיס הזיכרון וגם חוסכת סוללה. על-מנת שהמצלמה תוכל לצלם לזמן ארוך היא מצוידת בחריץ להרחבת זיכרון ותומכת בזיכרון גדול של עד 32 ג'יגה-בייט. היא עושה שימוש בסוללה החזקה במיוחד שנמצאת בתוך המטען ומאפשרת צילום רצוף של 4 שעות. . המכשיר מאוד פשוט לתפעול, בלחיצת כפתור אחת ניתן להפעיל את המצלמה ופשוט להניח את הסוללה בכל מקום שנדרש לצילום מצלמת מעקב זעירה מוסלקת בסוללת גיבוי לטלפונים ניידים המכשיר פועל גם כסוללת גיבוי אמיתית המצלמה מצלמת באיכות HD גבוהה של 1080P ניתן להטעין את הטלפון הנייד בזמן הצילום חיישן תנועה לחיסכון בנפח כרטיס הזיכרון וחיסכון בסוללה הקלטה רצופה של וידאו וקול עד 4 שעות צילום וידאו ארוך במיוחד - באמצעות חיישן תנועה ניתן לצלם סירטוני וידאו כולל קול,תמונות סטילס והקלטת שמע קומפקטי ונייד - ניתן להציב במגוון מקומות רחב מתאים במיוחד למעקב אחר מטפלות,הצבה במשרדים ובתים ניתן להציב על השולחן בעת פגישה ולא לעורר חשד תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 9. מצלמה נסתרת אלחוטית מוסלקת בשעון שולחני לצפייה מאייפון ואנדרואיד CK996
  890.00 ₪
  מצלמה אלחוטית זעירה נסתרת בשעון מעורר שולחני עם יכולת שידור בזמן אמת וראיית לילה ניתן להתחבר למצלמה מכל מחשב ,סמרטפון או טאבלט, מכל מקום ובכל זמן והמצלמה תשדר אונליין לאפליקציה המצורפת בערכה כולל ראיית לילה למרחק של מטרים ספורים - למצלמה לדים שחורים המאפשרים לראות בחושך ואינם נדלקים ומסגירים את פעילות המצלמה למצלמה חיישן תנועה המתריע בזמן אמת כאשר מישהו עובר מול העדשה - מעבר להתרעה המצלמה תצלם אוטומטית שלוש תמונות ותשלח לאדם המנהל את המצלמה נתונים טכנים: חיישן - 5MP רזולוציה:1080P פורמט וידאו:AVI פריימים לשנייה: 25 זווית צפייה רחבה: 90° הספק סוללה: 2400MA תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB מה בערכה? שעון שולחני WIFI סוללה נטענת כבל USB חיבור לשקע חשמל הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 10. מצלמת כפתור זעירה עצמאית מקליטה על כרטיס זיכרון FG66
  290.00 ₪

  מצלמת כפתור זעירה עם יכול הקלטה על כרטיס זיכרון ללא צורך ב -DVR חיצוני

  המצלמה הקטנה יכולה להתחבר למגוון מקורות חשמל כגון סוללות חיצוניות או חיבור ישיר לשקע קיר

  בחיבור למקור מתח קבוע המצלמה הזעירה יכולה לעבוד רצוף ללא מגבלה

  ניתן למקם את המצלמה הנסתרת במקומות שונים בבית ובמשרד או על גבי החולצה/ מצלמת ברזולוציה:720 * 480

  30 פריימים לשנייה

  תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB

  כבל באורך 2 מטר המאפשר התקנה נוחה במגוון מקומות

  הקלטה מחזורית - דורסת את החומר המוקלט הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון

  לסוללת גיבוי נטענת המאפשרת פעילות רצופה עד 10 שעות - בקישור שלמטה

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 58

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5