סניף מרכז: רחוב עוזיאל 38 רמת גן שעות פעילות:9:30 עד 17:00 / שישי עד 12:00 טל - 035537771 [close]

ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מעקב מטפלות בעזרת מצלמה נסתרת זעירה

מצלמה נסתרת למטפלת - להקליט ולצלם את המטפלת בזמן אמת כשאנו מחוץ לבית

אנו שוכרים מטפלת ומקווים שאנו משאירים את הדבר היקר לנו ביותר בידיים הנאמנות והטובות ביותר. האמנם?!  

בשנים האחרונות התגלו מקרים רבים של התעללות בילדים, תינוקות וזקנים חסרי ישע על ידי מטפלות ומטפלים אשר אותם יעדנו לשמור על ביטחונם ואושרם של יקירנו. חשיפת המקרים הרבים הללו באמצעות מצלמה נסתרת למטפלת הביאה להתעוררות בשוק מצלמות המעקב. רבים בחרו להפיג את חששם על ידי הצבת מצלמה למטפלת או באמצעות מכשירי עיקוב אחרים.  

לפניכם סל מוצרים שיאפשרו לצלם ולהקליט את המטפלת כשאתם מחוץ לבית. 

חשוב לציין כי הצבת מצלמות נסתרות קטנות למעקב בכללי ומצלמה נסתרת למטפלת בפרט, דורשת התקנה מקצועית ודיסקרטית. אם אתם מעוניינים להתקין מצלמות למטפלת עדיף לפנות לגורם בעל ניסיון ומומחה בביצוע התקנת מצלמות מעקב. 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 55

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מצלמה זעירה נסתרת במטען אלחוטי עם שידור לטלפון הנייד WF707
  1,290.00 ₪
  מטען אלחוטי לטלפונים ניידים משולב מצלמה נסתרת WIFI עם שידור בזמן אמת באמצעות אפליקציה לטלפון הסלולרי ניתן להוסיף כרטיס זיכרון והמצלמה תתעד את כל המתרחש כם בזמן שלא צופים באמצעות הנייד המצלמה הזעירה משדרת סרטוני וידאו באיכות FULL HD כולל קול המצלמה כוללת חיישן תנועה המתריע בזמן אמת לאפליקציה מדובר במטען אלחוטי אמתי לטלפונים תומכים פרטים נוספים..
 2. מצלמה אלחוטית נסתרת בתוך דובי למעקב בזמן אמת אחר המטפלת BWR769
  960.00 ₪
  מצלמה אלחוטית נסתרת בתוך בובה בצורת דובי למעקב בזמן אמת אחר המטפלת או הילדים ניתן לצפות בחומר המצולם בזמן אמת באמצעות הטלפון הנייד מכל זמן ומקום כמו-כן ניתן להקליט את החומר המצולם על גבי כרטיס זיכרון או הטלפון הנייד פרטים נוספים..
 3. מצלמה נסתרת זעירה סמויה בתוך מטען לטלפונים ניידים UCVR499
  690.00 ₪
  מטען קיר לטלפונים סלולריים משולב מצלמה נסתרת המאפשר לחבר כל טלפון סלולרי הדורש הטענה. כל שנדרש לעשות על-מנת להפעיל את המצלמה הוא לחבר את המטען לקיר והוא יתחיל לצלם אוטומטית. ניתן לבחור בין צילום רצוף לבין צילום על-פי חיישן תנועה באמצעות הזזת מתג פנימי המצלמה הזעירה מצלמת סירטוני וידאו הכוללים גם קול בחיבור לשקע החשמל המצלמה יכולה לעבוד ללא מגבלת זמן על-מנת לצפות בחומר המוקלט יש לחבר את המצלמה למחשב באמצעות הכבל המצורף לערכה פרטים נוספים..
 4. מצלמת IP אלחוטית עם ראיית לילה נסתרת בשעון שולחני IP888
  750.00 ₪
  שעון מעורר עם מצלמה נסתרת אלחוטית המאפשרת צפייה מכל מקום בעולם באמצעות אפליקציה ישירות לטלפון הנייד השעון כולל רמקול ומשמשת גם כנגן בלוטוס שמאפשר לנגן מוזיקה ישירות מהנייד המצלמה הזעירה נסתרת בצורה מעולה כך שלא ניתן להבחין בהימצאות העדשה המצלמה הזעירה משדרת סרטוני וידאו באיכות FHD לטלפון הסלולרי כולל קול ניתן להקליט את הסרטונים על גבי הטלפון הנייד כולל צילום תמונות מרחוק כולל אפשרות הקלטה על-גבי כרטיס זיכרון ניתן להקליט בצורה רצופה או באמצעות חיישן תנועה שידאג להקליט רק כאשר המצלמה מזהה תנועה בחיבור לחשמל ניתן לצפות ללא מגבלת זמן סוללה המספיקה עד 3 שעות כולל ראיית לילה זווית צילום רחבה במיוחד של 140 מעלות התקנה פשוטה ומהירה כולל הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 5. מכשיר הקלטה זעיר סמוי בתיק לגן ילדים KVR55
  690.00 ₪
  אנחנו שולחים כל יום את הילדים שלנו לגן הילדים במטרה שיקבלו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר אך לא עובר שבוע מבלי שאנחנו שומעים על איזה מקרה מצער של מטפלת בגן הילדים שנתפסת בגין התנהגות לא ראויה. בדיוק לשם כך פיתחנו במעבדה שלנו תיק ילדים משולב מכשיר הקלטה דאגנו לכך שהסוללה תספיק ליום שלם בו שוהה הילד בגן - הקלטה רצופה של 8-10 שעות בטעינה יחידה כמו כן ניתן להביא תיק שאתם בוחרים בעצמכם ואנחנו נדאג להסליק בו את המצלמה גודל התיק - 23*21cm פרטים נוספים..
 6. מצלמה נסתרת זעירה סמויה בתיק ילדים CR588
  990.00 ₪
  אנחנו שולחים כל יום את הילדים שלנו לגן הילדים במטרה שיקבלו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר אך לא עובר שבוע מבלי שאנחנו שומעים על איזה מקרה מצער של מטפלת בגן הילדים שנתפסת בגין התנהגות לא ראויה. בדיוק לשם כך פיתחנו במעבדה שלנו תיק ילדים משולב מצלמה נסתרת המקליט סרטוני וידאו כולל קול דאגנו לסוללה חזקה שתספיק לעד 5 שעות צילום בטעינה יחידה כמו כן ניתן להביא תיק שאתם בוחרים בעצמכם ואנחנו נדאג להסליק בו את המצלמה *** התיק המוצג בתמונה הוא לצורך המחשה בלבד פרטים נוספים..
 7. מצלמה נסתרת סמויה בדובי BBR-48
  1,350.00 ₪
  בובת דובי משולבת מצלמה נסתרת המצלמה כוללת חיישן תנועה המאפשרת לצלם רק בזמן תנועה ניתן לבחור את הספק הסוללה בהתאם לזמן הצילום הנדרש מתאים במיוחד למעקב מטפלות כאשר קיים חשש פרטים נוספים..
 8. מצלמה נסתרת זעירה עם יכולת הקלטה עצמאית RV63
  550.00 ₪
  מצלמה זעירה הניתנת להסלקה קלה ופשוטה ומקליטה על גבי כרטיס זיכרון עם איכות צילום גבוהה המצלמה הקטנה מקליטה סרטוני וידאו כולל קול כאשר העדשה מחוברת בשרוך גמיש שמאפשר הסתרה במגוון מקומות ניתן להפעיל את המצלמה באמצעות חיישן תנועה או צילום רציף אפשרות לסוללה המספיקה לעד 10 שעות תפעול פשוט וקל באמצעות שלט מצורף תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 9. מקליט קול מקצועי זעיר RV76
  390.00 ₪

  מכשיר הקלטה קטן במיוחד המאפשר להחביא אותו במגוון מקומות או חפצים - ניתן להסתיר את המקליט הזעיר בבית,במשרד ברכב ואף בתוך אביזרים שונים ועדיין הוא יקליט בצורה מקצועית את הסביבה

  איכות שמע מקצועית - ניתן לשים את המכשיר הזעיר בכיס המכנסים והוא יקליט בצורה ברורה ואיכותית.גם אם ימוקם בתוך תיק מרוחק עדיין איכות ההקלטה תהיה ראוייה

  זיכרון פנימי גדול - 8GB - מאפשר שמירה של מעל 100 שעות הקלטה - את החומר המוקלט ניתן להעביר בדרך פשוטה למחשב או כל זיכרון נייד אחר

  סוללה זעירה אך עוצמתית המאפשרת הקלטה ארוכה במיוחד - עד 10 שעות רצוף - את הסוללה ניתן להטעין על-ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות המתאם המצורף בערכה

  מאפשר שמיעה ההקלטות באמצעות המחשב או חיבור האוזניות המצורפת בערכה

   ניתן לעשות שימוש במכשיר ההקלטה גם כנגן מוזיקה

   

   

   

  פרטים נוספים..
 10. מכשיר הקלטה מקצועי עם זמן הקלטה ארוך במיוחד וחיישן קול RX546
  760.00 ₪

  מדובר במכשיר הקלטה סמוי בגודל של קצת יותר מקופסת גפרורים בעל סוללה חזקה במיוחד המסוגל להיות פעיל עד שלושה שבועות ולהקליט יותר משבוע ללא צורך בהטענה.

  מכשיר ההקלטה רגיש במיוחד ובעל איכות הקלטה מצוינת מסוגל להקליט באיכות מעולה HD גם אם מניחים אותו במקום מרוחק או מסתירים אותו במגירה או בכל מקום נסתר אחר בבית, בעסק או ברכב.

  למכשיר פונקציה של חיישן קול המאפשר להקליט רק כאשר יש קול או רעש בסביבתו וכאשר יש שקט בסביבה הוא נכנס לתרדמת וכך לא צורך זיכרון וצורך הרבה פחות סוללה.

   למכשיר זיכרון פנימי של 16GB והוא מאפשר שמירת חומר מוקלט של יותר מ – 250 שעות.

  הפעלת המכשיר היא פשוטה – כל מה שצריך לעשות על-מנת להפעיל אותו הוא להעביר את המתג ממצב אחד לשני והוא מתחיל להקליט. הנורה תהבהב מספר פעמים על מנת לעדכן אותנו שאכן המכשיר התחיל להקליט ואח"כ תכבה על-מנת לא להסגיר את הימצאותו של המכשיר.

   על-מנת להקשיב לכל הקבצים שהקלטנו כל מה שצריך זה לחבר את מכשיר ההקלטה לכניסת ה- USB של המחשב באמצעות הכבל המצורף לערכה והמחשב יזהה אוטומטית את המקליט שיחות כהתקן ויפתח חלון עם כל קבצי הקול המוקלטים.

  ציוד ריגול מקצועי של מעבדת דיפנדר

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 55

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5