ברוכים הבאים לדיפנדר ! חנות ואולם תצוגה רח' עוזיאל 38 רמת-גן נייד: 0545768444

מעקב מטפלות בעזרת מצלמה נסתרת זעירה

מצלמה נסתרת למטפלת - להקליט ולצלם את המטפלת בזמן אמת כשאנו מחוץ לבית

אנו שוכרים מטפלת ומקווים שאנו משאירים את הדבר היקר לנו ביותר בידיים הנאמנות והטובות ביותר. האמנם?!  

בשנים האחרונות התגלו מקרים רבים של התעללות בילדים, תינוקות וזקנים חסרי ישע על ידי מטפלות ומטפלים אשר אותם יעדנו לשמור על ביטחונם ואושרם של יקירנו. חשיפת המקרים הרבים הללו באמצעות מצלמה נסתרת למטפלת הביאה להתעוררות בשוק מצלמות המעקב. רבים בחרו להפיג את חששם על ידי הצבת מצלמה למטפלת או באמצעות מכשירי עיקוב אחרים.  

לפניכם סל מוצרים שיאפשרו לצלם ולהקליט את המטפלת כשאתם מחוץ לבית. 

חשוב לציין כי הצבת מצלמות נסתרות קטנות למעקב בכללי ומצלמה נסתרת למטפלת בפרט, דורשת התקנה מקצועית ודיסקרטית. אם אתם מעוניינים להתקין מצלמות למטפלת עדיף לפנות לגורם בעל ניסיון ומומחה בביצוע התקנת מצלמות מעקב. 

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 57

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. מכשיר האזנה מרחוק נסתר בהליקופטר צעצוע VBS9000
  690.00 ₪
  צעצוע בצורת הליקופטר משולב מכשיר ציתות המאפשר האזנה מרחוק באמצעות הטלפון הנייד בכל נקודת זמן המכשיר כולל כרטיס סים פנימי ומספר טלפון להתקשרות איכות שמע גבוהה וניתן להאזין מכל מקום בעולם פרטים נוספים..
 2. מצלמה נסתרת זעירה עם שליטה באמצעות הנייד VBR007
  950.00 ₪
  מצלמה זעירה הנשלטת באמצעות הטלפון הסלולרי מכשיר זעיר המאפשר צילום,הקלטה והאזנה בשל מימדיו הקטנים ניתן להסליק את המכשיר במקומות רבים בצורה נוחה ומוסתרת את פעילות המצלמה ניתן לנהל מכל מקום בעולם ע"י שליחת הודעות ניתן להתקשר לכרטיס הסים שבמכשיר ולהאזין לכל מה שמתרחש בסביבה וע"י שליחת SMS למכשיר ניתן להקליט וידאו הכולל סאונד או סאונד בלבד המצלמה תומכת בכרטיסי זכרון עד 32GB ומאפשרת לצלם וידאו ואודיו ולשמור על-גבי כרטיס הזיכרון הוראות הפעלה בעברית יצור מקצועי עצמי של מעבדת דיפנדר פרטים נוספים..
 3. מקליט קול מקצועי זעיר RV76
  460.00 ₪

  מכשיר הקלטה קטן במיוחד המאפשר להחביא אותו במגוון מקומות או חפצים - ניתן להסתיר את המקליט הזעיר בבית,במשרד ברכב ואף בתוך אביזרים שונים ועדיין הוא יקליט בצורה מקצועית את הסביבה

  איכות שמע מקצועית - ניתן לשים את המכשיר הזעיר בכיס המכנסים והוא יקליט בצורה ברורה ואיכותית.גם אם ימוקם בתוך תיק מרוחק עדיין איכות ההקלטה תהיה ראוייה

  זיכרון פנימי גדול - 8GB - מאפשר שמירה של מעל 100 שעות הקלטה - את החומר המוקלט ניתן להעביר בדרך פשוטה למחשב או כל זיכרון נייד אחר

  סוללה זעירה אך עוצמתית המאפשרת הקלטה ארוכה במיוחד - עד 10 שעות רצוף - את הסוללה ניתן להטעין על-ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות המתאם המצורף בערכה

  מאפשר שמיעה ההקלטות באמצעות המחשב או חיבור האוזניות המצורפת בערכה

   ניתן לעשות שימוש במכשיר ההקלטה גם כנגן מוזיקה

   

   

   

  פרטים נוספים..
 4. מכשיר הקלטה מקצועי עם זמן הקלטה ארוך במיוחד וחיישן קול RX546
  760.00 ₪

  מדובר במכשיר הקלטה סמוי בגודל של קצת יותר מקופסת גפרורים בעל סוללה חזקה במיוחד המסוגל להיות פעיל עד שלושה שבועות ולהקליט יותר משבוע ללא צורך בהטענה.

  מכשיר ההקלטה רגיש במיוחד ובעל איכות הקלטה מצוינת מסוגל להקליט באיכות מעולה HD גם אם מניחים אותו במקום מרוחק או מסתירים אותו במגירה או בכל מקום נסתר אחר בבית, בעסק או ברכב.

  למכשיר פונקציה של חיישן קול המאפשר להקליט רק כאשר יש קול או רעש בסביבתו וכאשר יש שקט בסביבה הוא נכנס לתרדמת וכך לא צורך זיכרון וצורך הרבה פחות סוללה.

   למכשיר זיכרון פנימי של 16GB והוא מאפשר שמירת חומר מוקלט של יותר מ – 250 שעות.

  הפעלת המכשיר היא פשוטה – כל מה שצריך לעשות על-מנת להפעיל אותו הוא להעביר את המתג ממצב אחד לשני והוא מתחיל להקליט. הנורה תהבהב מספר פעמים על מנת לעדכן אותנו שאכן המכשיר התחיל להקליט ואח"כ תכבה על-מנת לא להסגיר את הימצאותו של המכשיר.

   על-מנת להקשיב לכל הקבצים שהקלטנו כל מה שצריך זה לחבר את מכשיר ההקלטה לכניסת ה- USB של המחשב באמצעות הכבל המצורף לערכה והמחשב יזהה אוטומטית את המקליט שיחות כהתקן ויפתח חלון עם כל קבצי הקול המוקלטים.

  ציוד ריגול מקצועי של מעבדת דיפנדר

   

  פרטים נוספים..
 5. מצלמה נסתרת מוסלקת בסוללת גיבוי לטלפונים ניידים - RS55
  660.00 ₪
  זוהי סוללת גיבוי לטלפונים ניידים, אמיתית ופעילה היכולה להטעין את כל סוגי הטלפונים הניידים העושים שימוש בכבל טעינה USB. ההבדל הגדול בינה לבין סוללות גיבוי רגילות בא לידי ביטוי בכך שהסוללה מכילה מצלמה נסתרת זעירה ומיקרופון זעיר ומאפשרת לצלם סרטוני וידאו כולל סאונד. המצלמה הקטנה מאפשרת צילום איכותי ברזולוציה גבוהה ומעבר לכך היא מצוידת בחיישן תנועה המזהה ומקליט כל מי שעובר מול עדשת המצלמה וכך מאפשרת צילום חומר רלוונטי בלבד וחוסכת מקום על כרטיס הזיכרון וגם חוסכת סוללה. על-מנת שהמצלמה תוכל לצלם לזמן ארוך היא מצוידת בחריץ להרחבת זיכרון ותומכת בזיכרון גדול של עד 32 ג'יגה-בייט. היא עושה שימוש בסוללה החזקה במיוחד שנמצאת בתוך המטען ומאפשרת צילום רצוף של 4 שעות. . המכשיר מאוד פשוט לתפעול, בלחיצת כפתור אחת ניתן להפעיל את המצלמה ופשוט להניח את הסוללה בכל מקום שנדרש לצילום מצלמת מעקב זעירה מוסלקת בסוללת גיבוי לטלפונים ניידים המכשיר פועל גם כסוללת גיבוי אמיתית המצלמה מצלמת באיכות HD גבוהה של 1080P ניתן להטעין את הטלפון הנייד בזמן הצילום חיישן תנועה לחיסכון בנפח כרטיס הזיכרון וחיסכון בסוללה הקלטה רצופה של וידאו וקול עד 4 שעות צילום וידאו ארוך במיוחד - באמצעות חיישן תנועה ניתן לצלם סירטוני וידאו כולל קול,תמונות סטילס והקלטת שמע קומפקטי ונייד - ניתן להציב במגוון מקומות רחב מתאים במיוחד למעקב אחר מטפלות,הצבה במשרדים ובתים ניתן להציב על השולחן בעת פגישה ולא לעורר חשד תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB פרטים נוספים..
 6. מצלמה נסתרת אלחוטית מוסלקת בשעון שולחני לצפייה מאייפון ואנדרואיד CK996
  890.00 ₪
  מצלמה אלחוטית זעירה נסתרת בשעון מעורר שולחני עם יכולת שידור בזמן אמת וראיית לילה ניתן להתחבר למצלמה מכל מחשב ,סמרטפון או טאבלט, מכל מקום ובכל זמן והמצלמה תשדר אונליין לאפליקציה המצורפת בערכה כולל ראיית לילה למרחק של מטרים ספורים - למצלמה לדים שחורים המאפשרים לראות בחושך ואינם נדלקים ומסגירים את פעילות המצלמה למצלמה חיישן תנועה המתריע בזמן אמת כאשר מישהו עובר מול העדשה - מעבר להתרעה המצלמה תצלם אוטומטית שלוש תמונות ותשלח לאדם המנהל את המצלמה נתונים טכנים: חיישן - 5MP רזולוציה:1080P פורמט וידאו:AVI פריימים לשנייה: 25 זווית צפייה רחבה: 90° הספק סוללה: 2400MA תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB מה בערכה? שעון שולחני WIFI סוללה נטענת כבל USB חיבור לשקע חשמל הוראות הפעלה בעברית פרטים נוספים..
 7. מצלמת כפתור זעירה עצמאית מקליטה על כרטיס זיכרון FG66
  460.00 ₪

  מצלמת כפתור זעירה עם יכול הקלטה על כרטיס זיכרון ללא צורך ב -DVR חיצוני

  המצלמה הקטנה יכולה להתחבר למגוון מקורות חשמל כגון סוללות חיצוניות או חיבור ישיר לשקע קיר

  בחיבור למקור מתח קבוע המצלמה הזעירה יכולה לעבוד רצוף ללא מגבלה

  ניתן למקם את המצלמה הנסתרת במקומות שונים בבית ובמשרד או על גבי החולצה/ מצלמת ברזולוציה:720 * 480

  30 פריימים לשנייה

  תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB

  כבל באורך 2 מטר המאפשר התקנה נוחה במגוון מקומות

  הקלטה מחזורית - דורסת את החומר המוקלט הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון

  לסוללת גיבוי נטענת המאפשרת פעילות רצופה עד 10 שעות - בקישור שלמטה

  פרטים נוספים..
 8. מכשיר הקלטה סמוי בסוללת גיבוי לטלפונים ניידים - XS77
  560.00 ₪
  מדובר בסוללת גיבוי חיצונית המאפשרת להטעין כל סוג של טלפון סלולרי אשר מוטמע בתוכה מכשיר הקלטה באיכות גבוהה ביותר. מכשיר ההקלטה שבתוך הסוללה אינו נראה לעין. בשל העובדה שמכשיר ההקלטה עושה שימוש בסוללה החזקה של המטען הוא יכול להקליט רצוף מעל 100 שעות ללא הפסקה בטעינה יחידה. מקליט השיחות הוא קומפקטי ומאפשר לשאת אותו ממקום למקום אפילו בכיס המכנסיים. במקרה של פגישה חשובה שחשוב לתעד פשוט ניתן לשים אותו על השולחן מחובר לטלפון הנייד שלכם והמכשיר יעשה את העבודה שלו. הקלטה רצופה מעל 100 שעות בטעינה אחת איכות הקלטה מצוינת 192kbps - יכולת הקלטה ממרחק של 10 מטר פרטים נוספים..
 9. מצלמה אלחוטית מוסלקת בגלאי עשן לצפייה באמצעות אייפון ואנדרואיד - TX66
  990.00 ₪
  מצלמות אלחוטיות מסוג IP מאפשרות צפייה בזמן אמת מכל מקום בעולם.כל מה שצריך לעשות על-מנת לצפות באמצעות הטלפון הנייד או מחשב מרוחק הוא להעביר את המצלמה דרך הראוטר שנמצא בסביבה שקיים צורך להציב מצלמת IP .נסתרת חשוב גם למצוא מקום נכון להסתיר אותה על-מנת שלא תסגיר את עצמה. לא תמיד פשוט למצוא מקום להסתיר את המצלמה האלחוטית ונכון יותר להשתמש באביזר שיראה טבעי בסביבה. הצבה של גלאי עשן בבית,במשרד או כמעט בכל מקום היא טבעית. לכן מצלמה זעירה סמויה בתוך גלאי עשן אינה מעוררת חשד. אם יש צורך לצלם מספר קטן של שעות ניתן לעשות שימוש בסוללת המצלמה המובנית ואם יש צורך לצלם מסביב לשעון ניתן לחבר את המצלמה למתח קבוע. פרטים נוספים..
 10. מכשיר האזנה סלולרי סמוי בתוך מטען קיר לטלפונים ניידים CVB907
  490.00 ₪

  מכשירי האזנה סלולריים מאפשרים פתרון פשוט וזול יחסית על מנת להאזין ולדעת מה קורה במקומות פרטיים הדורשים פיקוח הבעיה היחידה של מכשיר האזנה רגיל הוא שיש צורך להסליק אותו במקום שלא יהיו מודעים לקיומו על-מנת לתת מענה לבעיה זו ניתן לרכוש מכשיר האזנה המוסלק בתוך מטען USB לטלפון הסלולרי, הוא נראה טבעי בסביבה ואינו מעורר חשד כל שיש לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון של כרטיס הסים שנמצא בתוך המכשיר ולהאזין לכל הקורה בסביבה המכשיר מסופק כולל כרטיס סים ומספר טלפוןן הניתן להתקשרות בנוסף המכשיר משמש כמטען אמיתי לטלפון הסלולרי מעלה נוספת של המכשיר היא שכל זמן שהוא מחובר לחשמל הוא מאפשר האזנה ללא מגבלת זמן

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 57

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5